Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell (ene) sajnálni?

Figyelt kérdés

Miért kell(ene) sajnálni egy olyan nőt, aki együtt van egy bántalmazó pasival?


Pláne ha el tudna menni tőle!

Arról nem is beszélve, hogy nem is volt kötelező összeállnia vele. Mivel korábban egy normális férfi szeretője volt.



2019. máj. 31. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:
36%

Ki sajnálná? Én nem...


Esetleg egyszer megjegyzem magamnak, hogy pff... szegény hülye!

2019. máj. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

Azért sajnálják, mert bántják. Ha bántanak valakit, az bizonyos emberekben együttérzést vált ki.


Én nem sajnálom, mert maga maradt benne egy olyan kapcsolatba, ahol azt teszik fel.

2019. jún. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb bántalmazó és kontrollmániás nem ezzel indítja a kapcsolatot. Beetetik, szépen leépítik a másik önbizalmát, a kapcsolattól függővé teszik a másikat.

Néztem több dokumentumfilmet, többnyire ez a menet. Találkozik a nő az álompasival, minden happy, fülig beleszeret. Majd a pasi kér valamit "csinosabb vagy smink nélkül, kicsim", "hordhatnál zártabb felsőket" "már megint kint van mindened!!" "Miért lájkolgatsz más pasit?" "Máskor 10 perccel korábban hazaszoktál érni" pár késés után meg mondjuk jön a pofon.

Nagyon durván kitudnak fordulni magukból az ilyen férfiak.

2019. jún. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!