Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzrm barátnőmnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzrm barátnőmnek a fontossági sorendbe csak 3. vagyok. Előttem van a vallás és a tanulás. Lehet ezen még javítani?

Figyelt kérdés
Én 27 éves vagyok ő pedig 23. Amikor a fent megnevezett dogok előtérbe kerül én maximálisan háttérbe. Arról nem is beszélve, hogy neki mind1 hogy van szex vagy nincs

#Fkgk
2019. jún. 1. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy vele, ha így érzed, hogy nem te vagy a fontosabb? Meg ha nem vagy vallásos, minek jössz össze olyannal? Persze vannak a vallásosak között is kevésbé vallásosak, de na.
2019. jún. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Mindig is elítéltem a vallásos embereket. Folyton késztetést ereznék, hogy elmondja nekik, mennyire mérhetetlenül naivak és ostobák.
2019. jún. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem ítélem el a vallásos embereket. Az embernek szíve joga van abban hinni amiben szeretne. És bocsánat, habár nem tartom már magam vallásosnak anyum halála óta, még is jobb lenne abban a tudatban élni, hogy van "élet" a halál után valamilyen formában.

Szerintem ezzel a részével nincs is probléma. De amikor már végletekig hívő az ember, na az picit irritáló. Gondolok itt olyanra aki házasságig nem szexel, stb.

2019. jún. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
6%
Nem randiznék olyannal, akinek a képzelt barátja meg a vérszívó gyülekezete fontosabb.
2019. jún. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

hát már bocs,de a tnaulás fontosabb is!!!

a vallás meg attól függ,ha arról van szó,hogy szegény elmegy a misére vasárnap meg ünnep napkon akkor megint csak neki van igaza. Ha egy vallási fanatikus aki ilyen szektás gyülis stb akkor én elve össze sem álltam volna vele.

2019. jún. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek az a fontos,amit annak tart.A tanulás is fontos,ha vallásos,akkor legyen számára az is fontos.Nincs ezzel baj.De ha ez a kettő mindennél fontosabb,akkor ne legyen barátja.Ráadásul ùgy,hogy az intimitás része is minden mindegy alapon működik.Akkor keressen jóbarátot,vagy hozzá hasonló beállìtottságù embereket.Ha annyi időt vesz el a tanulás,és egyéb elfoglaltságok,és ezek fontosabbak,akkor miért kell annyira az a fiùbarát.Szerintem mondd el neki egyértelműen,hogy több lenne az igényed,de ha nem egyeztek akkor érdemesebb szakítani.
2019. jún. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most meg legalabb dobogos vagy. :D Szerinted ha gyereketek lesz hanyadik helyre fogsz lecsuszni? Ezt most kene elereszteni, hogy ne serulj tovabb.
2019. jún. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!