Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy ne legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne legyen ennyire féltékeny?

Figyelt kérdés

Lassan 4 éve vagyunk együtt, de egyszerűen bele fog betegedni abba, hogy ragadnak rám a lányok!

Pedig én nem csinálok ezért semmit. Közösségi oldalokon sem vagyok fent.

Egyszerűen csak úgy össze jönnek a dolgok... Meg erre nagyon rámenősek a lányok szerintem.

Pedig nem vagyok egy deszpaszító, a barátom sem érti mit esznek rajtam a nők/lányok, de szívesen cserélne velem... .

Igazából én komolyan gondolom vele már az összekoltozest is tervezzük.

Nem volt ő mindig ilyen. Az első év után kezdődött az egész.

Pedig igazi nőként bánok vele. Az ágyban is es a mindennapokban is istennőként kezelem.

Én fűrdetem, vasalom, szárítom a haját, szedem a szemöldökét és mindent együtt csinálunk, főzünk stb!

Jó most nem fogok itt hazudozni úgyse tudja senki ki vagyok, csaltam már meg nem egyszer, de ő erről semmit nem tudom és nem is éreztettem vele ilyesmit...

Ezt a részét , párkapcsolati lovagok, szentek, papok és papnék ingoraljak!

Szóval a kérdés adott!



2019. jún. 1. 22:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
😂
2019. jún. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallom jól a fuxcsörgéstől.
2019. jún. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Ahelyett, hogy péntek este a dizsiben próbálnál felszedni egy csajt a "gyüssz topogni, gecó?" szöveggel, itt írogatod a kamukérdéseidet...
2019. jún. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
De vicces... :D
2019. jún. 1. 22:32
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Sorstárs. Pacsi.
2019. jún. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

# 5

Jaj ezt ne írd le, mert már egyből te is pattanásos nerd lányok megrontója leszel itt mások szemében...

2019. jún. 1. 22:37
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szóval jogosan féltékeny
2019. jún. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nagyon menő vagy


[link]

2019. jún. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Csináld azt, hogy nem csalod meg.
2019. jún. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

# 7

De ez nem igaz! Mert nem tudhat semmit erről, ebben egészen biztos lehet. Mármint a megcsalasos részre értem!

Az meg hogy más lányok eléggé, hogy mondjam. Hát arról én mit tehetek. Neki is folyamatosan írogatnak fiúk, nézik meg az utcán stb. Miért nem tud úgy viszonyulni hozzá mint én, hogy nem érdekel?

2019. jún. 1. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!