Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki bipoláris zavarral küzd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki bipoláris zavarral küzd tehát hangulatingadozásai vannak, az könnyebben csalja meg a párját?

Figyelt kérdés
Hangulatingadozások miatt a pillanatnyi érzelmei vezérlik a bipoláris zavarral küzdö személyt ami azt jelenti, h önkéntelenül elkövethet olyat, amit késöbb már nem úgy gondol.. pl a megcsalással is igy lehetnek?? Könnyen bele ugranak és csak késöbb bánják meg..
2019. jún. 2. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

attol, hogy bipol zavarom van, nem vagyok takonygerincu.


nincs koze hozza

2019. jún. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalásban nem vagyok biztos, de az ilyeneknek érdekes a stílusa. Sokszor mondanak olyat, amitől a falat kaparod és megbánt téged akaratlanul, azt később kap észbe. Nem egy ilyet ismerek.
2019. jún. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem vagyok bipoláris, de enyhe hangulatingadozásaim vannak, az eddigi kapcsolataim nem voltak hosszúak, de sosem csaltam még meg egyiket sem, viszont a néha előjövő igen nyers stílusom miatt szinte senki sem tudott megbízni bennem. Igen, sokszor elkövettem olyat, amit megbántam, de ez sosem megcsalás volt, hanem éppen az, hogy túl keményen és őszintén fejeztem ki a véleményem, ami a másikat megbántotta. Soha senkinek nem akarok rosszat és soha senkit nem verek át, viszont emellé baromi nyers és flegma stílusom van, ami bizalmatlanságot ébreszt az emberekben. Nem künnyű ezzel mit kezdeni. 😎
2019. jún. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Borderline vagyok, ami nem ugyanaz, mint a bipoláris zavar, de a hangulatingadozások mindkettőben megtalálhatóak.


Mégsem csaltam meg senkit, és nem is tervezem. Amúgy is gyűlölöm a kerülőutakat, mert az én mentális betegségem kialakulásához is nagyban hozzásegített a sok kavarás, árulás mások részéről. Pontosan tudom, mennyit lehet ezek miatt szenvedni. (4 éve élek párkapcsolatban.)

2019. jún. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!