Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az összes nő megjósolja, hogy azok a pasik, akiknek sok nő volt az életben, a végén kiégett, magányos emberek lesznek, akik senkinek se kellenek majd?

Figyelt kérdés
Miért hisznek abban, hogy ezek a jóslatok minden esetben beválnak? Nekem egy régi haver azt jósolta, hogy ha kiéltem magam, akkor jó apa leszek.
2019. jún. 3. 07:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
33%

Mert ezek a nők ostobák!


Attól, hogy sok nője van valakinek, még lehet fix, komoly párja.

És ha egy pasi odafigyel magára és pénze is van, akkor 60 évesen is hághat diáklányt.

2019. jún. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"az összes nő megjósolja" áááááááááááh


Felőlem 80 évesen is dughatnak, jó is lenne, ha minden férfi tettre kész maradna idősebb korában is.

2019. jún. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak inkább megnyugszanak ha több nővel voltak együtt , mert ameddigre elérik azt az érettséget , az érzelmek fognak főként dominálni. Inkább a nőkre jellemzőbb a ki égés szerintem, már fiatalabb korban.
2019. jún. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is a nőkre jellemző ez a kiégés, mert nem találják meg a fehér herceget, s addig keresik még a végén az összes keresztnévvel szembe találkoznak... amikor felébrednek, hogy ez a valóság, ez nem a disney, akkor meg 40+osok, és depresszióba esnek. Nyilván az érem másik oldala meg sír itt (is), hogy nem kellek a nőknek... Persze hogy nem, mert nincs fehér herceg, vagy kiderül 1-2 hét után h senki sem az.
2019. jún. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
62%
Mert irigyek és azt szeretnék, hogy így legyen.
2019. jún. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!