Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utoljára vagyok hagyva?

Figyelt kérdés

Lehet rosszul érzem, de ez van bennem:

A barátom haverokkal elutazott pár napra külföldre, de arra már nincs pénze, hogy velem is menjen egy hétre. Kollégákkal is elment, bár azt a cég fizeti elvileg.

Saját dolgaira költ tizenezreket, sőt néha több tízezret, de arra ugyanúgy nincs pénze, hogy velem elutazzon egy hétre. Nem élősködöm, dolgozom és van pénzem, de mindig felével beszállunk, ő is és én is, tehát az utazás felét se tudná fizetni. Van pénzbeli gondja, amit meg is értenék, ha nem lenne az, hogy meglát valamit ami megtetszik neki, és ha 30-40 ezerbe kerül, akkor megveszi. Nem sok ilyen van, de pont a múlthónapban volt ilyen. Már fel se merem neki hozni, hogy ilyenkor gondol-e egyáltalán arra, hogy inkább félrerakja, és annyival is bentebb van.

Velem úgy van, ha megoldódik a pénzbeli gondja, akkor elutazhatunk. Rosszul esik, mert úgy érzem utoljára vagyok hagyva.


Nem friss kapcsolat, már több mint másfél éves.

Én vagyok a lány.



2019. jún. 4. 09:44
1 2
 1/18 Gabóca Kabóca ***** válasza:
100%
Jól látod te az utolsó vagy neki.Lesz ez még igy se...ha fontos lennél számitana a te kivánságod,véleményed is.
2019. jún. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

Nekem is volt ilyenkapcsolatom.


A vicc, hogy en sem keresekrosszul, a srac pedig kb az enyemduplajat kereste.


Ennek ellenere, o volt, aki mindig csipogott azon, hogy nincs penze stb.

Szuletesnapjara huszoniksz ezres dolgot kapott tolem...en egy 2000 forintos avonos parfumot illetve, otthon talalt multivitamint - ami nem lett volna gaz, de, amikor negyedszer en vasaroltam be neki, mikozben az ismerosokkel wellnesszhetvegere vagy atugrani Ausztriaba mindig volt penze elgondolkodtam picit.

2019. jún. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
37%
Valószínűleg nem tudott nemet mondani a haveroknak, akik hangosabban rágták a fülét, benned meg bízik, hogy úgyis ott vagy, elfogadod utazás nélkül is... Ez persze elég gáz, de nem biztos, hogy tudatos. Ezért mondd el neki, amit itt leírtál. Ha élesben továbbra sem jut eszébe, hogy te is szeretnél vele egyéb programokat is csinálni, mint a kanapén ülni és valami jövőképen is törnéd a fejed, amihez szintán pénz kell, akkor tényleg nem vagy fontos neki és/vagy csak annyira nem tud bánni a pénzzel, hogy rajtad áll, megszoksz vagy megszöksz.
2019. jún. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Szerencsére annyira nem rossz a helyzet, hogy állandóan otthon ülnénk, hétvégente vannak közös programok, és ajándékból se 2000 ft-osat kaptam tőle, hanem volt az 20 ezer is.

Engem az akaszt ki, hogy normálisan még soha nem utaztunk el egy hétre, most se fogunk mert nincs elég pénze, de arra, hogy februárban elutazott haverral pár napra, arra futotta, és kollégákkal is tud menni kb 1-2 napra. Velem nem, mert nincs pénz, de amikor múlthónapban látott egy 30-40 ezres kamerát azt megvette, merthogy milyen jó.

2019. jún. 4. 10:21
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
És miért vagy még vele?
2019. jún. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Az exem is hasonló volt. Laptop vagy mindig otthonra akart venni magának vmit. De ha adódott vmi közös esemény vagy alkalom hogy együtt elmenjünk vhova még az sem volt hogy puccos hely lett volna oda sem jött.2 év után megemberelte magát de már nem volt az igazi ezt ő is érezte.
2019. jún. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem ertem. Ilyenkor nem villognak a vörös lampak neked hogy "haho ez egy penzugyi fogyatekos soha nem szabad vele barmilyen komolyabb viszonyba bonyolodni tovabb!"?
2019. jún. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
De mondom nem az van, hogy soha nem megyünk sehova. Vannak hétvégén programok, csak valahol mégis azt érzem, hogy minden másra többet áldoz.
2019. jún. 4. 11:19
 9/18 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk így kezdődött. Aztán szépen kikoptak a séták (étterem, wellness nálam nem játszik, totál olcsó programok érdekeltek), a hétvégi programok, a kirándulások, mindig minden fontosabb volt, mindig lesérült a haverokkal való csapasport közben, ezért nem tudtunk menni sehová hétvégénte, jaaaj berúgott egy 15ezres bortól, amit a munkatársakkal ivott a valamelyik steak házban ezért egy sima fröccsöt nem tud velem meginni meg jaj ne rendeljünk hétvégén mert drága....és még sorolhatnám.

Most ott tartunk, hogy egy 10 perces séta =krakkói körutazás. Szóval szépen (emiatt is) valószínű vége lesz. Csak én voltam olyan idióta barom, hogy évekig húztam.

Te ne tedd ezt.

2019. jún. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 tiril ***** válasza:
36%
Exbarátnőmmel volt pár ilyen sztorim, neki igénye volt hogy ide oda elmenjünk, nekem nem volt gond. Ismertem a habitusát, így hát rábíztam szervezze meg mi, hogy legyen de persze arra meg lusta volt. Amikor kezelésbe vettem én a szervezést, akkor meg miért nincs ez a szálláson, ez így szar úgy szar. Hát el is ment a kedvem aztán a továbbiakban, hogy én messzire bárhova is elutazzak vele. Persze aztán meg mindig nyavalygott hogy mi sehova nem járunk.
2019. jún. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!