Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utoljára vagyok hagyva?

Figyelt kérdés

Lehet rosszul érzem, de ez van bennem:

A barátom haverokkal elutazott pár napra külföldre, de arra már nincs pénze, hogy velem is menjen egy hétre. Kollégákkal is elment, bár azt a cég fizeti elvileg.

Saját dolgaira költ tizenezreket, sőt néha több tízezret, de arra ugyanúgy nincs pénze, hogy velem elutazzon egy hétre. Nem élősködöm, dolgozom és van pénzem, de mindig felével beszállunk, ő is és én is, tehát az utazás felét se tudná fizetni. Van pénzbeli gondja, amit meg is értenék, ha nem lenne az, hogy meglát valamit ami megtetszik neki, és ha 30-40 ezerbe kerül, akkor megveszi. Nem sok ilyen van, de pont a múlthónapban volt ilyen. Már fel se merem neki hozni, hogy ilyenkor gondol-e egyáltalán arra, hogy inkább félrerakja, és annyival is bentebb van.

Velem úgy van, ha megoldódik a pénzbeli gondja, akkor elutazhatunk. Rosszul esik, mert úgy érzem utoljára vagyok hagyva.


Nem friss kapcsolat, már több mint másfél éves.

Én vagyok a lány.



2019. jún. 4. 09:44
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Már kitaláltam hova menjünk, szállásokat is néztem. Majd amikor többször is mondtam neki, hogy üljünk le megnézni miket találtam, sose került rá sor, mert hogy majd ha lesz pénz. Innentől én úgy érzem mindent megtettem.
2019. jún. 4. 13:22
 12/18 anonim ***** válasza:
Fix, ingyenp*nci vagy. Többet vártál? Menj hozzá feleségül, csináljatok 3 gyereket, vegyétek fel a CSOK-ot, majd egy életen keresztül vele lehetsz. Nyugi, neki jó lesz, mert mellőled, a terített asztal mellől másokat is melegen fog tartani. Majd 50 évesen bedobod a törülközőt, és a feminizmus zászlóshajója leszel, miszerint minden férfi egy szemét.
2019. jún. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
86%

Győzködd csak magad virágszálam...győzködd csak...


De egy normális kapcsolatban az lenne az elsődleges, hogy ha egy évben egyszer tudok kimenni külföldre nyaralni vagy szórakozni, akkor oda a társammal megyek.


ÉS ha marad pénzem akkro majd a barátokkal, a barátokkal menjen hétvégente bulizni.


Nálatok minden fordítva van. Szóval te sem vagy 100-as aranyom ha vele maradsz.

2019. jún. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
35%

13-as. Hagyd csak, tipikus női gondolkodás.


Kell a jó? Nem. Kell a rossz? Kell!


Én nem csodálkozom a mai párkapcsolatokon egyáltalán. Biztos eszméletlenül jó néz ki, ez meg elég ahhoz a nőknek, hogy megérje szenvedni.

2019. jún. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

gyerekkorom óta ezt mondta nagyfaterom.... :) (meg még pár okosságot)

Kell a jó? Nem. Kell a rossz? Kell hát! Hát akkor szenvedj.

2019. jún. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én mindig szerveztem programot, szállást is, többször vissza lett mondva. Szóval ennyit a "nyavalygásról"...
2019. jún. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Most minek kell támadni? Nem győzködöm magam... Nyilván én is belátom, hogy baj van, nem tettem volna fel a kérdést, ha nem érezném a bajt.
2019. jún. 4. 16:12
 18/18 anonim ***** válasza:
őfujj te 20 ezerért elmertél fogadni ajándékot, meg minden hétvégente mentek valahova?!! Burzsoék pffff
2019. jún. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!