Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm bulizni megy messze,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm bulizni megy messze, és féltem ?

Figyelt kérdés

Nem rég költöztünk össze a barátnőmmel, sajnos ő vidéken lakott szüleivel és most fel költözött hozzám, nyilván hiányoznak neki a barátnőjei, mert itt senkit nem ismer. Meg alapból egy bulizós fajta, és gyakran mondja nekem de jó lenne hazamenni a csajokhoz bulizni, csak sajnos a barátnőjei nagyon züllöttek, cigiznek talán mást is fogyasztanak. És féltem. Jogosan?

Nem szívesen engedném el... De nem vagyok olyan típusú ember/társ aki megmondja mit csináljon, neki is kijár a szórakozás. De motoszkal a fejemben messze van bulizik, isznak sok ember...

Biztos rossz éjszakám lesz itthon...

Sajnos velem nem tud bulizni mert én nem szeretek meg sokat is dolgozok, sportolok nekem az a kikapcsolódás



2019. jún. 5. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Nem jogos. Bíznod kellene a párodban, hogy képes normálisan viselkedni akkor is, ha nem értesz egyet a barátnői életstílusával. Mégis mitől félsz ennyire? Miért gondolod azt, hogy nem tud korrekt döntéseket hozni? Ha ilyen rossz véleménnyel vagy róla és a jellemáről, akkor minek vagy vele?

Túlpörgöd, de borzasztóan.

2019. jún. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%

Persze túlpörgi!

Két barátnőmet is követtem buliba, és mind a kettőnek ott is lett vége!

És akkor lehet jönni azzal, hogy milyen fax vagyok, hogy követek meg kémkedek, de mégis csak van alapja!

2019. jún. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
És a két exed közül melyik a kérdező barátnője? Mert ha egyik sem, akkor inkább fogd be.
2019. jún. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 érdeklődő63 ***** válasza:
48%
a csaj elmegy a tanyasi buliba de lehet vissza már ketten mennek
2019. jún. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is az a felállás, hogy én gyakran megyek a barátnőimmel versenyekre (sportolunk), ilyenkor a párom nem kísér el, pedig 2-3 napra elutazom. Külföldi és belföldi utak vegyesen. Igaz, hogy mi nem cigizünk, meg -2 pohár boron kívül nincs nagyobb züllés, de a párom emiatt soha nem aggódott. Mindig nála van a telefon. Ha baj van, tudja, hogy azonnal hívom, de nem volt még rá szükség.

Bízz meg a barátnődben. Ha nem ad okot arra, hogy aggódj érte, akkor ne piszkáld. Ha újra látod, hagyd, hogy elmesélje, hogy milyen volt a buli.

2019. jún. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

Hát, én két dolgot mondok neked.


1. Én semmiképpen nem kezdenék párkapcsolatot bulizós csajjal. Az még azt jelenti ugyanis, hogy nem nyugodott le. Elképzelni sem tudom, hogy egy komoly nőnek mi szüksége van arra, hogy egy olyan helyen legyen, ahol egy rakás, cigis, nagypofájú, kanos pasas van, akik majd nézegetik, kezdeményeznek nála, esetleg tánc közben fogdossák is. Illetve de, van elképzelésem arról, hogy miért jó, de ezt most hagyjuk. Tehát meglátásom szerint egy komoly nő már nem vágyik erre, max akkor ha ott van a pasija is.


Na, de veled meg az a baj, hogy nem vagy egy társasági alkat. Ebben az esetben azt gondolom, hogy nem illettek össze azzal a csajjal.


2. Azért félted, mert önbizalomhiányos vagy, és nem tudsz másik nőt szerezni. Ebben az esetben ugyanis nagy ívben tennél rá, hogy mit csinál a bulizás közben. Ha megcsal, valószínűleg úgyis kiderülne, erre te kidobnád, és felvinnél magadhoz egy másik nőt. Sajnos a pasik nagy többsége erre nem képes, ezért alakultak ki ilyen állapotok, amiben te is vagy.

2019. jún. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 érdeklődő63 ***** válasza:
persze hogy nem képesek rá rajtam és egy szűk rétegen kívül a többi meg itt nyavajog meg siránkozik sajnáltatja magát hisztizik összeomlik. a sok szegény csaj meg ki van mert nem jut más nekik csak ilyen hulladék
2019. jún. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De hogy a cigivel mi bajotok? Iszik az még oké, hogy baj mert tudjuk... Drogozik az sem jó, de a cigivel mi bajotok? Olyat még nem hallottam, hogy beszívatta egy cigivel majd bódult állapotba megdugta!
2019. jún. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én fogja be? Ahhoz ennél jobbal kellett volna előállnod! Én nem mondtam egy rossz szót se a nőkről, csak leírtam a kedves kérdezőnek a személyes tapasztalatomat!

És szerintem mindenki tisztában van vele, hogy mind két nemnél nagy számban elő fordul hűtlen ember! De ezt a kérdező ék kell éld önteni mert ő ismeri a párját!

2019. jún. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
95%

Jaj... Ha ezt csaj tette volna fel:

-Ha nem bízol benne, minek vagy vele?

-Hagyj neki teret, szüksége van kikapcsolódásra, add meg neki, hagyd ilyenkor békén.

-A féltékenység beteges, ezzel elüldözöd.

-Ne lihegj folyton a nyakába, hagyd élni...


Milyen érdekes...

2019. jún. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!