Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem idegesítő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem idegesítő, hogy mindent nehéznek talál a barátom?

Figyelt kérdés
Egyetemisták vagyunk mindketten. Nem büfészakra járunk, de a barátom idegesít azzal, hogy minden alól ki akar bújni és mindent nehéznek talál. Mivel csúszott, ezért neki csak 2 tárgy, a diplomamunka, és a gyakorlat maradt hátra. A diplomamunkánál valamit nagyon elrontott, de nem is nagyon akarta kijavítani, ezért azzal megint csúszik. A gyakorlatot le tudta úgy beszélni a tanárral, hogy kb. kétszer kellett bemennie. Most a tanár mondta neki, hogy csak akkor fogadja el ezt, ha bemegy még kétszer. És a barátom ezen nagyon felidegesítette magát, hogy mennyit kell dolgoznia. Közben mindenki más ennél jóval többet beletett. A vizsgán átment, de azóta is fényezi magát, hogy mekkora zseni, hogy egy ilyen nehéz vizsga sikerült. Most elkezdte a jogsit, de a kresz feladatokon panaszkodik, hogy hogy lehetnek ilyen nehezek, amikor szerintem ez nem okozhat gondot, főleg nem egy férfinek. Ha együtt vagyunk akkor is sokat panaszkodik, hogy mennyire nehéz az élet diákként meg hogy ott van a jogsi is, aztán ki tudja mi lesz. A feje is mindig fáj, persze szexelni attól még akar, de amúgy azt mondja annyira fáj, hogy ki se bír kelni az ágyból. Engem ez már nagyon idegesít, mert én se vagyok tökéletes, de ezek a kis problémák messze vannak még egy felnőtt dolgozó férfi problémáitól, és ott is meg kell állnia a helyét. De a munkát már a gyakorlatnál kicselezte.
2019. jún. 7. 08:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ő lesz az a férj, akk hazamegy a munkából és letojja a gyerekeket, mett ő már dolgozott, megtette a magáét. És várja a vacsit és a gyerekhez nem kel fel, de nappal sem látja el. Mert ő dolgozik...

Ne legyen igazam, de én nem bírnám ezt.

2019. jún. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Na ez a lusta, nem dolgozós férfi prototípusa.

Nettó 500 alatt egy munkát se fog elvállalni, mert ő megérdemli azt a pénzt. Ez csak azért ciki, mert így kb. 0 jövőt lehet tervezni.

2019. jún. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

MOST rúgd ki!


Tipikus farokverő, NAGY DIPLOMÁS, senki naplopó.

2019. jún. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
manapság már mindenkit felvesznek valahova egyetemre.
2019. jún. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Van ez a típusú ember.. Én nem bírom őket elviselni a közelemben, én is fáradt és szomorú leszek a sok panasz hallgatásától, ki is iktatom őket az életemből.
2019. jún. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Hát nem vagyok egy diplomás ember, de 19 éves koromra 4 szer vizsgáztam kreszből, nem még buktam hanem 4 kategóriában! Én nem tudom, hogy hol van itt a probléma!
2019. jún. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a fajta viselkedés családi minta lehet, mindamellett rettentő idegesítő. Nem jósolok nektek nagy jövőt együtt. Szerintem te is tudod, hogy mi a teendő.


A Kresszről meg annyit, hogy lány vagyok, nem tipikus műszaki beállítottságú, de elsőre sikerült. A műszaki részeket apával végigbeszéltük előtte. A dolog titka, hogy munka után minden este ezzel szórakoztam pár órát. Azaz le kell tenni az ember fenekét és tanulni, dolgozni rajta.

2019. jún. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Te miért itt pnaszkodsz?Egy jó szavad nem volt róla.Ha nem tetszik a barátod viselkedése,és eltér a gondolkodásotok,valamint ennyire elégedetlen vagy vele,akkor minek vagy vele?Vagy miért nem mondod meg neki,hogy mit gondolsz róla?
2019. jún. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%

Tényleg ennyire szerencsétlenek lennének a férfiak?

18 éves lány vagyok, a végzős évemben végig dolgoztam suli mellett, de közben a gyakorlatot is tisztességesen végigcsináltam, és a vizsgáim előtt kezdtem bele a kresszbe. Simán levizsgáztam és a kreszben sincs semmi nehéz, abból most fogok vizsgázni úgy hogy közben már másik OKJ-s vizsgára tanulok, de ugyanúgy meg van a munkahelyem is.

Szerintem ha ennyit nehéznek tart amennyit leírtál akkor sok jövője nincs.

2019. jún. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!