Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom el akar utazni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom el akar utazni egy hétvégére régi osztálytársaival szórakozni, és én nehezen viselem. Normális?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt és már a kapcsolatunk elején tisztáztam vele hogy nekem egy valami nem fér bele a kapcsolatba méghozzá az hogy külön alszunk és úgy megyünk el szórakozni.

Ne értsetek félre , rengeteget mászkálunk külön, főleg ő..az utóbbi 2 hónapban szinte minden hétvégén kiment a haverjaival inni én nem mentem vele. Volt hogy hajnalba jött haza, fiúk -lányok egyaránt de ismerem őket ha hajnalban is jön haza velem alszik így nem zavar. Szóval nem gondolom hogy sárkány lennék mert azt csinál amit akar.Nekem kifejezetten azzal van gondom ha nem velem alszik főleg ha számomra vadidegen emberek közé megy.

Namármost el szeretne menni régi osztálytársaival az ország másik felére egy hétvégére és én nem tudok most vele menni...szörnyű érzés számomra..ha tehetném hogy adnak egy kapszulát amitől soha többet nem érzem ezt amit most akkor szó nélkül bevenném és engedném, hogy azt tegyen oda utazzon ahova akar de egyszerűen ezt már nem tudom tolerálni.

El akarok tőle távolodni és én is elmászkálni de én nem vágyom már kocsmázni meg napokra a régi osztálytársaimhoz elutazni nélküle. Ráadásul állandóan könyörgöm neki hogy utazzunk el kettesben valahova soha nem képes rá, hogy megszervezze mindig nekem kellett, 2 év alatt két hétvégére mentünk el ketten úgy hogy elutaztunk. Azt is én szerveztem meg. Erre most itt ez az alkalom rögtön képes volt elintézni az utazást és menne...folyton csak menne....én meg nem ilyen kapcsolatra vágyom...létezik olyan férfi aki nem menne el a barátnője nélkül hétvégére ha az nem tud elmenni? Elfogadható egy kapcsolatban ez az egy dolog hogy nekem nem fér ez bele...tényleg rengeteget megy külön amúgy csak ez az ott alvás és hogy nem tudom kikkel van..honnan tudjam hogy milyen régi lány osztálytársai lesznek ott akikkel majd eldumálgat miközben én meg itthon töltöm egyedül (vagy barátaimmal ) a hétvégét...tudom hogy ellenkező esetben őt is zavarná ...mit tegyek? hogy változzak meg? ez hosszú távon nem fog működni köztünk...sajnálom de én sok ember példéjából látva nem hiszek benne hogy a külön bulizgatások mászkálások jó hatással lennének egy kapcsolatra. Én ebben nem hiszek. Az én szüleim nem utaztak el egymás nélkül sehova és mai napig szeretik egymást..az ő szülei konferenciákra meg ilyen olyan bulikra jártak külön és folyton csalták egymást közben....egyszerűen sajnálom de képtelen vagyok elhinni hogy a külön bulizgatások ilyen formában nincsenek rossz hatással egy kapcsolatra...:S van még olyan ember aki megért engem és hasonlóan gondolkozik? el vagyok keseredve ez miatt..



2019. jún. 7. 16:06
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
7-es válaszadó hidd el nekem (bár nem muszáj) én is voltam így mint te évekig..akkor én is írhattam volna azokat amiket ti írtatok egy hasonló kérdésre .Igazából az első 2 kapcsolatomban én voltam az aki inkább örült ha külön töltött pár hétvégét a párjától mivel teljesen más voltam abban a 2 kapcsolatban , teljesen más ember voltam akkor tizen, huszonévesen mint most..Igen maximálisan megbíztam pedig olyan is volt hogy a srác külföldön találkozott a volt barátnőjével és azt mondtam persze természetes és egy cseppnyi rossz érzés nem volt bennem ezzel kapcsolatban..változik az ember mert érik csalódások, lát maga előtt rossz példákat és ezek igenis megváltoztatják..amúgy kívánom mindenkinek , hogy ne csalódjon és maradjon olyan amilyen most. De igen tisztában vagyok azzal is hogy mindig változunk és valószínű még pár változáson keresztül fogok menni az életem folyamán mert hajlandó vagyok elfogadni hogy változnom kell nekem is.
2019. jún. 7. 17:53
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Muszáj lesz Kérdező megszokd, hogy bizony van ilyen, hogy külön kell aludni. Most 2 hétre el kellett utaznom munkaügyben Németországba. Mit tehettem volna? Csomagoljam a párom a bőröndbe? Nyilván ki kell bírni és értelmes emberek kibírják és megértik. Az élet nem kívánságműsor, szoktasd magad ahhoz, hogy bizony külön is kell aludni.


30n

2019. jún. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
a volt párommal volt hogy hónapokra el kellett utazni, és anno én döntöttem úgy hogy kimegyek külföldre dolgozni miközben ő lakást keresett egy másik országban ahova később mentem utána. Ebből látható hogy ez a fajta aggodalmam számomra teljesen új keletű dolog és csakis kizárólag vele (a jelenlegi párommal) élem ezt meg. Ezért olyan rossz érzés nekem és szeretnék olyan lenni mint régen de ahogy akkor az volt számomra természetes és úgy éltem meg , most meg ez az érzés jön és fogalmam nincs miért változtam meg.
2019. jún. 7. 18:26
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért nem bízol benne. Kérdés miért? Tett valamit, ami benned eltört valamit? Ezen gondolkodj, hátha eszedbe jut valami történet.
2019. jún. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
semmit..ezért sem értem mi ez a parám vagy hogy mitől alakult ki bennem ..igazából csak ez az egy parám van ezek az "ottalvós" bulik. Ha városba megy inni hajnalig az nem érdekel mert tudom hogy utána itthon találkozunk és együtt alszunk el. Fura tudom..
2019. jún. 7. 19:05
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak ottalvásból lehet megcsalás.
2019. jún. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
nem tudom..talán csak az bánt, hogy kimaradok valamiből, mert nem tudok elmenni és külön töltjük a hétvégét.Elutazik egy másik városba feltöltődni és meg csak vágyakozom hogy elmenjünk végre valahova ebből a városból...én is szívesen elmentem volna de dolgozom és nem nagyon tudom megoldani másnap meg elég fontos programom lenne..jah hát önzőség is részemről..csak annyit könyörögtem már hogy utazzunk el valahova , mindig mondja hogy rendben de ha én nem szervezem meg akkor nem lesz belőle semmi..most meg jön egy telefon és rögtön elintézte az utazást mindent..velem a 2 év alatt legmesszebb a szomszéd megyébe ment most meg átutazza az országot egyedül régi osztálytársai miatt. Nem tudom..rosszul esik. De biztosan önző vagyok..abba a városba amúgy is el szerettem volna menni vele de sajnos lemondtam róla hogy bárhova elmegyünk a nyáron együtt.
2019. jún. 7. 20:35
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Na itt a baj akkor, féltékeny vagy, mert a barátainak megteszi ezt, amit neked nem. Ez mondjuk már érthető valajol, ha a kisujját se mozdította, hogy menjetek kettesben valamerre.

Őszintén el kéne beszélgetni vele, hogy veled miért nem akar programokat.


30n

2019. jún. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
74%

Bocs hogy ezt mondom, de te nem vagy normális. Oké, leszögezted mi nem fér neked bele...

Nem zavar ha elmegy a barátaival kocsmázni, oké (megjegyzem szerintem ez a természetes).

De az hogy nem bírsz 1-2 éjszakát nélküle alvásnál?? Fuck logic.

Ha elmegy inni, te lefekszel 11kor, ő bedől az ágyba 3kor akkor mennyire alszotok együtt?? Hát kb semennyire, legalábbis úgysem realizáljátok a masikat. Akkor meg nem mindegy?

És ha valami kórházba kerülnél vagy ő( de nem alhat ott a másik) vagy munka miatt kéne elutazni vagy mittudomén.

Ez hülyeség és ez hiszti.

Nsm igaz higy nem bírsz ki ket napot. Ráadásul az alvás..ami meg hülyeség mert csak alszol. Magadról se tudsz...

Ertelmetlen az egész.

2019. jún. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!