Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasítja a csókot?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt a barátommal, de egy kezemen meg tudnám számolni hányszor csókolóztunk, és még az se tartott 10 másodpercnél tovább. Azt mondta nem akar és kész, nincs rá magyarázat, nem igénye. Tegnap este szerettem volna megcsókolni, erre visszautasított, hogy nem akar, de annyira hiányzik a csók, legalább néha engedné, persze nagy vita lett belőle, és szerinte én vagyok a hibás.

Ti mit szóltok ehhez?


2019. jún. 8. 09:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Azt hogy végülis összeilletek, ha te meg fél évig hagytad ezt eddig
2019. jún. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt mondja kényszer neki a csók velem, mert rá akarom erőltetni...
2019. jún. 8. 09:18
 3/12 anonim ***** válasza:
37%

Tehát a kezdetekkor is ilyen volt. Innentől a te hibád.


Miért akarod megváltoztatni őt? Miért jöttél össze vele, ha nem illetek össze?

2019. jún. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Amíg nem volt szex volt csók, nem gondoltam, hogy ilyen
2019. jún. 8. 09:25
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Velem is volt hasonló, kapcsolatan ki voltam éhezve a csókra.

Kérdezd meg, hogy miért nincs rá igénye. Ha neked ennyire rossz, akkor gondolkozz el ezen. Nehogy már rádkenje!

2019. jún. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem lehet vele megbeszélni, nem akar és kész, és felhúzza magát..
2019. jún. 8. 09:33
 7/12 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő
2019. jún. 8. 09:53
 8/12 anonim ***** válasza:
43%

De szexet akar? Hat nalam a szex altalaban azzal kezdodik, vagy ha pont nem, akkor is sor kerul ra a szex soran. A csok az intimitas legalapvetobb resze. Volt amugy meg tini koromban egy srac, akivel osszejottem. Na amit o csinalt, azt neveznem en tulzasnak! A talalkank abbol allt, hogy o megallas nelkul csokolozni akart..Na az nekem sem tetszett, viszont Kerdezo, a te parod a masik veglet! Az a baj, hogy ezt mar az elejen tisztazni kellett volna. Nem egyformak az igenyek, ami miatt sok kapcsolat befuccsol!


Mindenesetre nem kell eroltetni, ha o nem akarja, akkor ez van. Meg egyszer ulj le vele, mond el, hogy te igenyled a csokot, ha o nem, akkor titeket nem egymasnak szantak.


En szakitanek, sot mar reg megtettem volna.

2019. jún. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem a jelenség is furcsa.

De, ha fél év után van olyan téma, amit nem lehet megbeszélni vele, az gáz..

2019. jún. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"amíg nem volt szex volt csók"

vs

"egy kezemen meg tudnám számolni hányszor csókolóztunk"


Gondolom a második/harmadik randin akkor már volt szex...

Egy kezeden öt ujj van. Tehát max öt csók fér bele.

2019. jún. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!