Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasítja a csókot?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt a barátommal, de egy kezemen meg tudnám számolni hányszor csókolóztunk, és még az se tartott 10 másodpercnél tovább. Azt mondta nem akar és kész, nincs rá magyarázat, nem igénye. Tegnap este szerettem volna megcsókolni, erre visszautasított, hogy nem akar, de annyira hiányzik a csók, legalább néha engedné, persze nagy vita lett belőle, és szerinte én vagyok a hibás.

Ti mit szóltok ehhez?


2019. jún. 8. 09:13
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Jó, akkor at elmúlt 5 hónapban...
2019. jún. 8. 11:12
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Én sem szeretek csókolózni, nyálas dolog a szó minden értelmében, egyáltalán nem férfias.
2019. jún. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!