Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Emiatt véget vetnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt véget vetnétek egy kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Barátnőm sokszor megkér engem erre arra, viszont ha én kérnék tőle nagyon nagyon ritkán valami apróságot, akkor eljátssza a hattyú halálát, meg az áldozat szerepét, és kérjek meg mást.

A szülei is eléggé fújnak rá, de lassan kezdem érteni miért.

Mindig csak ő az, aki szenved, mindig csak neki lehetnek problémái, lassan már nem is tudom milyen világ az, amiben ő jól érezné magát.

Meg tudom oldani én is a bajaimat, de az, hogy egyáltalán nem lehet rá számítani...a legkisebb dologban sem.

Amióta ismerem, 1x nem mondtam neki, hogy nem.



2019. jún. 9. 08:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
dobd ki, ja.
2019. jún. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mióta vagytok együtt, de ha az elején vagytok(1, max 2 év) és ez már idegesít, zavar téged, akkor először próbálj meg vele beszélni. Ha nem lehet, akkor mérlegelj, hogy kibírod-e vele az életed hátralevő részét lelki- és idegkárosodás nélkül.

Szerintem egyébként alap, hogy Család, legjobb barátok szintjén minimum áll a párom és lehet, sőt sokszor neki mondjuk el először mi bánt minket, és tőle remélünk segítséget. (Persze nem olyanban, hogy novessze vissza valamelyik végtagunkat...) hanem ha bánt minket valami vagy nem egyedül szeretnénk megbirkózni az adott problémával, mert ketten egyszerűbb.

Nekem nagyon rosszul esne, ha ilyen lenne a párom

2019. jún. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%

"Amióta ismerem, 1x nem mondtam neki, hogy nem."


Ez a baj. Néha nemet kell mondani a nőknek, hogy érezzék, nem valami megfelelési kényszeres kis lúzer vagy. Hidd el, lehet, hogy az első pár alkalommal, mikor valamit megtagadsz tőlük, megsértődnek és tovább játsszák a hattyú halálát, de mélyen belül imponálni fog nekik, hogy önálló ember vagy, saját döntésekkel, akit nem lehet dróton rángatni.


Persze nem kell bunkózni, csak olyan határozottan megmondani, hogy "NEM", hogy eszébe se jusson érzelmi zsarolással/hízelgéssel mégis kicsikarni egy beleegyező választ.

2019. jún. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ott, ahol eleve a szülei se tudták megnevelni, nem tudtak rá hatni, akkor reménytelen a helyzet, ha nem látja be, hogy milyen rosszul viselkedik.

Gondolom mondtad neki ezeket, beszéltél vele, és mivel ezek szerint nincs változás, akkor csak a szakítás a legjobb megoldás.

Ha senki nem fog mellette megmaradni, majd egyszer csak rájön, hogy vele van a baj.

2019. jún. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Amíg ezzel a nővel leszel addig mást sem fogsz hallani, csak a siránkozást, a sajnáltatást, a panaszt. Mérlegelj, meddig fogod bírni és érdemes-e addig is együtt lenni.

Ffi.

2019. jún. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Dobnam mert az ilyen nem baratnonek való!
2019. jún. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
18%
én mint nő írom ezt: kevés vagy neki.. ha elégedett lenne veled egy mukk se lenne! Bocs, ha rosszul esett a válaszom.
2019. jún. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek,

Igen, lehet, kevés vagyok neki, bár jobban belegondolva el nem tudnám képzelni milyen az, amikor ő valakin segít.

Még egyszer nem láttam nála ilyet.

Bár szerintem alapvető emberi tulajdonság, hogy még egy idegennek is segítünk, akár többnek/kevesebbnek érezzük magunkat ez által.

2019. jún. 9. 09:14
 9/18 anonim ***** válasza:
58%

Egyke? Azok ilyenek általában, mert soha senkihez nem kellett alkalmazkodniuk, megosztani, megcsinálni, ha kérik.

Az ilyen nő, aki csak lehúz érzelmileg, szellemileg, talán még anyagilag is, nem jó társ. Ki kell tenni. Csak olyan nővel legyél együtt, akivel minden téren építitek egymást. 31F

2019. jún. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sem nevezném ezt kapcsolatnak
2019. jún. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!