Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Emiatt véget vetnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt véget vetnétek egy kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Barátnőm sokszor megkér engem erre arra, viszont ha én kérnék tőle nagyon nagyon ritkán valami apróságot, akkor eljátssza a hattyú halálát, meg az áldozat szerepét, és kérjek meg mást.

A szülei is eléggé fújnak rá, de lassan kezdem érteni miért.

Mindig csak ő az, aki szenved, mindig csak neki lehetnek problémái, lassan már nem is tudom milyen világ az, amiben ő jól érezné magát.

Meg tudom oldani én is a bajaimat, de az, hogy egyáltalán nem lehet rá számítani...a legkisebb dologban sem.

Amióta ismerem, 1x nem mondtam neki, hogy nem.



2019. jún. 9. 08:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez sajnos nem alapvető emberi tulajdonság.


Igaza van az utolsónak is, és annak is, aki azt mondta, hogy néha nem-et kellett volna mondani. Fiatal koromban, első szárnypróbálgató kapcsolataimban én is ilyen voltam, azt hittem ez a jó, és féltem is, hogy ha nem ugrok mindig, akkor besértődik a másik, és haragudni fog rám.


Aztán megtanultam, hogy igen, besértődik, de nem fog sokáig haragudni. Sokkal hamarabb felejtwnek az emberek, mint hittem.


Persze a nemet mondást nem úgy kell érteni, hogy ha kinn vagy a konyhában, ő meg szól, hogy vigyél már neki egy pohár vizet, te csakazértis azt mondod, hogy majd ő hoz magának, te pedig visszamész üres kézzel. Hanem ha pl hulla fáradt vagy, ő meg hirtelen kitalálja, hogy el szeretne menni vásárolni, és megkér vidd el, akkor megmondod, hogy ez most sajna nem fog menni, mert egyszerűen nyitvatartani nem tudod a szemed, nemhogy órákat bolyongani, inkább menjetek holnap.

Lesz pici szájhúzogatás, de hidd el, gyorsan napirendre fog térni mindenki egy ilyen felett.


Na nem ez a barátnőd, sajnos azt kell mondjam, ha te ezt most elkezded, akkor gyorsan vége lesz a dolgoknak, mert megszokta, hogy mindig ugrasz, túlságosan megemelted az ingerküszöbét, egyre inkább te leszel a szemét. Megpróbálhatod, de készülj fel a sok nyivákolásra, és a közeljövőben történő szakításra. Mindezt megelőzheted az azonnali szakítással is, ez már rajtad áll, hogy mennyire vagy tökös gyerek. Saját magaddal jót tennél, ha már ma kiraknád, mert annyival is több időd és lehetőséged lesz olyat találni, akivel valódi társak vagytok, nem csak éldegéltek egymás mellett.

2019. jún. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szeret a mártìr szerepében tetszelegni.Ez is olyan amit otthonról hozott,szóval ki volt nyalva a segge otthon mindig.Ez nem fog változni egy beszélgetès után,mert ez az alap természete.Persze jelezheted neki,hogy szeretnéd,ha számíthatnál rá,akkor is ha neked van szükséged rá.Bár az a sanda gyanùlm,hogy visszafordítaná a beszélgetést arra,hogy Te vagy a gonosz vele,és max sértődés lesz a vége,de egy próbát ez is megér.Aztán ha nem változik a helyzet,igen szakítani.
2019. jún. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Én kiraktam. Tökéletes döntés volt.
2019. jún. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Hát igen, ha valakit sosem szembesítenek a hibáival, akkor elkönyvel olyannak, hogy én így érzem jól magam.

Ha meg lelépek, akkor meg hülye is leszek a végén.

Én meg sosem tudnék kirakni senkit, a végletekig ragaszkodok bárkihez.

Talán a túl sok veszteség tesz ilyenné valakit. :(

2019. jún. 9. 11:33
 15/18 anonim ***** válasza:
65%
Hát akkor szivasd magad. Van akinek ez öröm.
2019. jún. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én meg sosem tudnék kirakni senkit, a végletekig ragaszkodok bárkihez.



Akkor meg baromi sürgősen töröld a kérdést, hagyd abba a nyafogást, és élvezd a kapcsolatodat. Ha nem rakod ki, akkor bizonyára tetszik, ha így bánnak veled. Ha meg tetszik, fogd be a pofád, és ne panaszkodj, hanem légy boldog.

2019. jún. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

utolsó, megkaptad kis privát üzenetedet, remélem neked is hasonló örömet okoz, mint kedves kommentárod felém.

Szívesen.

2019. jún. 10. 12:21
 18/18 anonim ***** válasza:

Volt kedves kommentárom is feléd, a 11-es. Azt is én írtam.


Mivel nem hatott, gondoltam megpróbálom máshogy, hátha a miattam kialakuló dühödet fel tudod használni arra, hogy felszívod magad, kiadod az útját, vagy legalább nagyon határozottan elbeszélgetsz vele.


Mindkettővel a javadat akartam, ebben biztos lehetsz.


A további privát üzeneteidet letiltottam, mert én veled ellentétben csak tényekre szorítkoztam, a személyeskedést hanyagoltam, parttalan mocskolódásra nem vagyok kíváncsi.

2019. jún. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!