Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiderült hogy a pasim meleg....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült hogy a pasim meleg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2019. jún. 9. 12:37
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
és hozzáteszem, ha vkit heteró párja csal meg ellenkező neműekkel, akkor is irány a nemigondozó.
2019. jún. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
29%

Ha annyira nagy statisztikus vagy nyilván olvastál arról is hogy több meleg jár szűrésre így amíg a heterok között a szűrésre járók aránya nem éri el azt a szintet mint a melegeknél addig nem tudhatod az arányokat.


És továbbra is ténynek veszed, amit a kérdező ír, amikor nem lehet ennyiből tudni.

2019. jún. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
71%

"A WHO is kiemeli, hogy a kockázati csoportokba elsősorban a meleg férfiak, az intravénás droghasználók, továbbá a szexmunkások és ügyfeleik tartoznak."


részlet egy szakcikkből.



ha tudsz szöveget értelmezni, akkor a meleg férfiak kiemelt riikócsoport.


azért mert ezt megjegyeztem, még nem válok homofóbbá, buta vagy, ha ezt gondolod.


mindössze felelősségteljesen gondolkozom a szexről.

2019. jún. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
13%
Aham szóval te egy olyan ember vagy, akiberre az oldalra jár fel fontoskodni, hergelődni, kioktatni másokat... Nincs kedvem ilyenekkel kommunikálni. Igen valószínű győzelemnek értékeled, grat. xd
2019. jún. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
78%
24, te jöttél nekem és osztottál ki, nem én szólítottalak meg téged.
2019. jún. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
De egy meleg hogyan tud nővel lenni? Tudnak? Ezen már én is annyit gondolkodtam... Gyanús a volt pasim, mert sosem láttam nővel, de nem éreztem melegnek... Fiatalok voltunk, így nem volt szex, de nem hiszem hogy álló pötsel dörgölőzik - csókolgat meleg pasi egy nőt.
2019. jún. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!