Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondhatja azt a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondhatja azt a barátom hogy csak az övé vagyok, senki másé?

Figyelt kérdés
2019. jún. 9. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Lehet birtokolni szeretne, vagy csak hülyén fejezi ki, hogy szeret.
2019. jún. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Én mondtam neki hogy mondja ezt
2019. jún. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondjon neked? :)
2019. jún. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

"Rajtam kívül, a Józsié, a Béláé és a Pistié is vagy." Szerintem azért belátható, hogy ez roppant bugyután hangzik.

32/f

2019. jún. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Menekülj
2019. jún. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
A birtoklásban nincs szeretet.
2019. jún. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Azért, mert hagyod neki.


azt mi innen a világért sem mondhatjuk meg hogy ezt milyen hangsullyal, milyen helyzetben mondja. Lehet bénán próbál cuki lenni, azbis leheg hogy ennyire birtokolni akar . En pl erről hamar leszoktattam páromat, közöltem vele, hogy saját magamé vagyok, de csak őt szeretem. Bunkó sem voltam, de jeleztem is hogy nem kedvelem az ilyen kijelentéseit.

2019. jún. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez megint attól függ milyen helyzetben hogyan mondja. Azért a barátomnak én is szoktam mondani ha meg néz egy csinos csajt hogy nem osztozok rajta ő csak az enyém és pulyka vagyok nem adom. Nyílván nem sértődik meg mert ezt mosolyogva mondom. Viszont ha menni akar nem tartom fel. Szóval lehet így is kifejezni hogy én szeretem de ugyan akkor nem akarom birtokolni nem tiltok semmit stb. A te pasid nem tudni hogyan és miért mondta.
2019. jún. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Te az enyém, én a tied. Mi ebben a rossz?
2019. jún. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!