Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal már nem érzem jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AnimeCat kérdése:

A párommal már nem érzem jól magam, nem beszélgetünk, nem mond semmit el, tudom, hogy szeret, de én kezdem feladni mit csináljak?

Figyelt kérdés
Amióta össze költöztünk a haverjai folyton itt vannak, van amelyik itt is alszik, egyre több a veszekedés. Pedig én mindig is neki szerettem volna örömet okozni és most úgy érzem elbuktam... Nem álok készen arra, hogy szakítcsak vele én csak vissza szeretném kapni, úgy ahogy régen volt amikor megismertem.

2019. jún. 10. 03:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ülj le vele beszélgetni és nézd a reakcióját.


Egy kapcsolat két emberen múlik, ha ő nem akar változtatni bármit csinálhatsz de bukásra van ítélve a kapcsolat.

2019. jún. 10. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg vele a problémádat és változtassatok az eddigieken.

Ha nem történik változás, akkor szakíts.

2019. jún. 10. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
75%
A kérdés kiírása helyett inkább vele dumálnád meg szépen higgadtan egy-egy reggeli kávé/tea mellett.
2019. jún. 10. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!