Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tovàbb, ha teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovàbb, ha teljesen màsik a cèljaink, màshogy látjuk a vilàgot?

Figyelt kérdés
Èvek óta együtt vagyunk, eddig közösek is volták a cèljaink, azonosan gondolkodtunk a nagyobb dolgokról. Èn keresztül mentem egy nagyon nehèz időszakon, ahol ő végig mellettem volt a nehèzsègek ellenère is. Viszont èn a törtèntek àltal teljesen àtèrtèkeltem az èletem ès teljesen màshogy àllok màr hozzà. Nem tudom úgy folytatni, mint azelőtt. Ő mellettem volt, de nyilvàn nem élte àt belül, amit én és ő èlnè tovàbb az èletèt, mintha mi sem törtènt volna.
2019. jún. 10. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Kb sehogy
2019. jún. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem az a kérdés,hogy az életet ahogyan átértékelted az mennyire pozitív irányba vâltoztatott?És esetleg van e,vagy vannak e olyan dolgok,amiket újra át kell-e gondolnod,változtatni,vagy szerinted az ahogyan most gondolkodsz teljesen rendben van,és jobb,mint előtte.
2019. jún. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Egyikünk sem pozitìv vagy negatìv. Eddig az tipikus volt hajtottuk a tàrsadalmi szempontból jobb munkát, külföldön èlünk, szerettünk volta hitelt felvenni nagy hàzra. Együtt jöttünk ki 7 ève, mindketten ezt az irànyt akartuk, tettünk az anyagilag jobb èletért, mint mindenki màs.

Ekkor nekem bejött egy betegsèg, amiből a mai napig nem vagyok teljesen kint. Ez kèt ève tart, de most olyan szinten vagyok, hogy teljes életet tudok èlni màr. Ő volt az egyetlen, aki mindig mellettem volt. De szerintem ő azt remélte, hogy ha túljutunk rajta, minden megy tovàbb, mintha mi sem törtènt volna. Èn viszont teljesen màshogy làtom màr a dolgokat.

Az èn elsődleges szempontom az lett, hogy minden napomat úgy èljem, hogy közben boldog vagyok. Nem èrdekel, hogy mennyit keresek, milyen nagy hàzban lakom, csak boldog akatok lenni minden nap!

Azt hittem ő is velem vàltozott a törtèntek hatàsàra, de egyre többet veszekszünk, mert èn elkezdtem felhozni, hogy haza szeretnèk költözni. Ő viszont azt mondja, az visszalèpès lenne. Megèrtem, mert anyagilag az is lenne, èn viszont màr az èrzelmi dolgokra helyeznèm a hangsúlyt ès nem èrdekel, hogy tàrsadalni szempontból előrèbb jussak, hogy jobb helyekre menjek nyaralni abban az évi 4-5 hétben. Azt akarom, hogy az èv minden napja jó legyen ès jó lesz nekem a Balaton is a nyaralàsra, sőt!

Szóval ekkora ellentétek lettek közöttünk.

2019. jún. 10. 10:11
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Éld ùgy az életed,ahogy boldog vagy.Ha így nem működőképes,akkor nem kell egymást "taposni".
2019. jún. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%

Érdemes lenne megvizsgálni, hogy a betegséggel járó trauma melyik fázisában jársz. Nekem van egy olyan gyanúm, h még nem dolgoztad fel. "Ő volt az egyetlen, aki mindig mellettem volt." --> Ha ez így van, akkor nem miért akarsz haza menni? Mert ezek szerint nem a család vagy barátok miatt. A boldogságot nem egy országban fogod megtalálni, hanem magadban, vagy azzal/azokkal, akik melletted állnak.


Ha párod építi karrierét, de te nyugisabb életre vágysz, és megváltozott az értékrended, akkor miért ne változtathatnál magadon: másik állás, kevesebb túlóra, több séta a parkban, kevesebb vásárlás, több segítségnyújtás a világnak valamilyen formában.

2019. jún. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Meg ilyenkor kéne elővenni a kompromisszumkézséget,mind a kettőtöknek.

Én is ismertem valakit,aki nagy betegseég után volt,ő is azt mondogatta,hogy megváltozott,máshogy látja a dolgokat,de Inkább érdektelennek tűnt,a munka se volt fontos szâmára.Szerintem is időt kell hagyni magadnak,amíg megéled azt,hogy ezen a betegségen át kellett menned.Szóval legyél Te is megértő,és a párod is.

2019. jún. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen egy "àtlagos" ember ezt a felfogàst èrdektelennek làtja. Nekem fontos a munka, mert tudom, hogy azzal töltöm az időm nagy rèszét. De igazad van, nem dolgoztam fel egyàltalàn.
2019. jún. 10. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!