Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a teendő, ha az amúgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aventurero kérdése:

Mi a teendő, ha az amúgy meseszép párkapcsolatomban teljesen megdöglött a szexualitás?

Figyelt kérdés

30/F

Többéves, majdnem minden tekintetben tökéletes párkapcsolatomban sosem a szex volt a legerősebb pillér, de egy-két éve kritikán aluli az aktivitás. Ritkán vagyunk együtt, és nincs benne sok élvezet - már-már inkább csak kötelező feladat, és 95%-ban nekem kell kezdeményezni...

Közben már szinte minden más hölgyet megkívántam a környezetemben. Beszéltem pszichológussal - őt is megkívántam...



2019. jún. 1. 10:24
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
83%
Szakítás és új barátnő.
2019. jún. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
0%
Szerető
2019. jún. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
75%
Szakítás. Nincs értelme ennek. Én is hasonló helyzetben voltam, sok sok éves párkapcsolat, együttélés, utazások, minden tök jó... de a szexuális oldala kihűlt. Életem legjobb kapcsolati döntése volt szakítani vele (annyi idősen, mint te).
2019. jún. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
90%

Mindig elcsodálkozom, amikor emberek (légyen az férfi, v. nő) meseszép és jó kapcsolatként aposztrofálják a teljes intimitás nélküli kapcsolatukat... Egy férfi meg egy nő nem azért jön össze, mert hűü de jaj de jót tudnak beszélgetni, meg közösen eltölteni az időt. Az első helyen a vonzalom van (szexuális), és csak utána jönnek a "sallangok". (Ha vkinél ez másként működik, akkor attól elnézést kérek, de a nagy átlagnál sztem így van, ahogy írtam).

Nos, te éhezel, az alapvető férfi-nő kapcsolati igényed nincs kielégítve... akkor, te most tulképp milyen kapcsolatban is állsz a meseszép kapcsolatodban? Hát..max. barátok vagytok. +0 évesen azért ezt nem kellene.

Nézzél más barátnő után, és kefélj rendesen.

2019. jún. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
62%
Kommunikáció
2019. jún. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
94%
Hogyan lehet szinte meseszép párkapcsolat az,ahol a szex sosem működött?Ez leginkább meseszép barátság volt mindig.Szakìtani kell.
2019. jún. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
83%

Ezt 30 évesen kérdezned kell?


Ha tudsz szakíts, ha nem akkor prostik és/vagy szerető.

2019. jún. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is meseszép barátság.
2019. jún. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
49%

Esküszöm, hogy nem értem, hogy miért kell túlmisztifikálni a szexet.

7 éve vagyok együtt a barátnőmmel, és van, hogy nekem is van olyan időszakom, hogy nem akarom minden nap meg dugni, hanem csak hetente párszor. Ettől meg nem szeretem öt kevésbé, csak nem a szex a központi eleme az életemnek.

2019. jún. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
24%
ne pszichológusho járjál hanem pszichiáterhez. defektes vagy az a baj nem a párodba keresd a hibát
2019. jún. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!