Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzéssel tölt el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzéssel tölt el benneteket, hogy a férfiak pár százalékán egyáltalán nincs hatalma a nőknek?

Figyelt kérdés

Az átlag férfi teljes mértékben függ a nőktől. Ezt a nők maguk is tudják, a bájaikkal simán letudnak venni bárkit a lábukról. Némelyek vissza is élnek ezzel, és luxuséletet biztosítanak maguknak. Az átlag férfiak más csoportjának meg - akik párkapcsolatban élnek, - az egyik félelme az, hogy a barátnője elhagyja. Mindegyikükben megvan az "ú.n. egészséges féltékenység", ami aztán személyenként változhat.


Van azonban a férfiaknak egy maradéka, akiket nem lehet lenyűgözni azzal, hogy ha egy csaj jól néz ki. Nem zavarodik meg egy feszes fenék, vagy két jó cickó láttán. A nők azonban ennek ellenére imádják a magabiztosságukért, amit egyébként kapcsolatban is megtartanak: nem féltékenykednek, és ha úgy alakul, el tudják engedni a nőt, anélkül, hogy "vissza akarnák szerezni"


Milyen érzéssel tölt el benneteket az ilyen férfiak létezése? Gyűlölitek őket, irigykedtek rájuk?


2019. jún. 10. 20:15
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
73%
#19-es egy egészséges kapcsolatot írt le, de amit te erőltetsz kérdező egy felszínes, csak a külsőségeket erőltető kapcsolatot. Persze, h mindenki pótolható (van jobb seggű, jobb cicijű), de könyörgöm egy nő nem csak ennyiből áll. Ezért mondom, vmi fejben nem stimmel az ilyen emberekkel. Ez nem függés vagy nem függés kérdése, ez szimpla felszínesség (jobb esetben, a mentális zavarokat most ne vegyük).
2019. jún. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

"), de könyörgöm egy nő nem csak ennyiből áll"


Tetszik, nem tetszik, evolúciós szempontból ennyiből áll. A többi csak rizsa, amit az agy hitet el a szelekció érdekében.

2019. jún. 10. 22:20
 23/29 anonim ***** válasza:
92%

Elég gyengusz ellenérved van, de nem szeretnék vitatkozni, így inkább azt mondom, legyen hited szerint.

Ugyanezt gondolnám nőként egy férfiról, akkor csak azt nézném, h elég magas-e, izmos-e, dús hajú-e. Nos, inkább megvárom míg kinyitja a száját, és ha nem vmi intelligens egyed, akkor onnantól kb. szart se ér, ha mindezek megvannak neki. :) Pedig evolúciós szempontból csak ezeket kellene állítólag figyelni nekem is, szted...

2019. jún. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
92%
Jah, te vagy az a csávó, akit nem érdekelnek a nők, de mégis megkérdezed mit gondolnak rólad. Nem érzed az ellentmondást.
2019. jún. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

24-es:


Mint említettem, egy esemény ihlette a kérdést, amire utaltam, tehát általánosságban kérem ki a véleményt. Az, hogy rólam mit gondoltok: leszarom. Lehet szidni, csak a kérdésre is válaszoljatok.

2019. jún. 11. 09:43
 26/29 anonim ***** válasza:
92%
Válaszoltunk. Hülyeség. Ne húzd le az átlagos férfiakat erre a szintre. Van ilyen is, természetesen, de azért nem ez az átlagos. Egyéb kérdés?
2019. jún. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Mi tagadás, elég szar válaszok voltak, bár igazából ezen meg sem kellene lepődnöm.


Szerintem jobb, ha ezt a topikot zárolom, értelmes ember ide úgysem fog jönni.

2019. jún. 11. 10:06
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, aki a te alacsony értelmi szinteden van, biztos nem.
2019. jún. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

"hogya legférfigyűlölőbb leszbikus feminista sem tudja olyan ösztönlénynek beállítani a férfi nemet, mint ti magatok."


Ez volt a legjobb mondat. Én ugyan nő vagyok, de esküszöm imádlak ezért a válaszért. (nem tudom hanyas válaszoló volt) Valami hasonlót érzek mindennap itt a gyk-n. A való életben ilyen véglényekkel, mint a kérdező is, nem találkozok. Mondjuk az is igaz, hogy értelmiségi munkahelyen dolgozom, okos emberekkel körülvéve és egy férfit sem hallottam így megnyilvánulni.

2019. jún. 12. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!