Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzéssel tölt el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzéssel tölt el benneteket, hogy a férfiak pár százalékán egyáltalán nincs hatalma a nőknek?

Figyelt kérdés

Az átlag férfi teljes mértékben függ a nőktől. Ezt a nők maguk is tudják, a bájaikkal simán letudnak venni bárkit a lábukról. Némelyek vissza is élnek ezzel, és luxuséletet biztosítanak maguknak. Az átlag férfiak más csoportjának meg - akik párkapcsolatban élnek, - az egyik félelme az, hogy a barátnője elhagyja. Mindegyikükben megvan az "ú.n. egészséges féltékenység", ami aztán személyenként változhat.


Van azonban a férfiaknak egy maradéka, akiket nem lehet lenyűgözni azzal, hogy ha egy csaj jól néz ki. Nem zavarodik meg egy feszes fenék, vagy két jó cickó láttán. A nők azonban ennek ellenére imádják a magabiztosságukért, amit egyébként kapcsolatban is megtartanak: nem féltékenykednek, és ha úgy alakul, el tudják engedni a nőt, anélkül, hogy "vissza akarnák szerezni"


Milyen érzéssel tölt el benneteket az ilyen férfiak létezése? Gyűlölitek őket, irigykedtek rájuk?


2019. jún. 10. 20:15
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
89%

Átlagos nő vagyok.

1. Senki fölött nincs hatalmam.

2. Nem is érdekel.

3. A férfiaknak sincs hatalma fölöttem, mert nem vagyok társfüggő.

4. A kérdésed értelmetlen.

2019. jún. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

9-es!


Megnevettettél, basszus!


És ezt most szívből köszönöm, mert az utóbbi időben erre nem sok okom volt.

2019. jún. 10. 20:41
 13/29 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen átázott a bugyim tőled. Te egy igazi kemény fickó vagy. Az elérhetetlen férfi. Meg akarlak kapni most!!!
2019. jún. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Most mondom, hogy ilyenekre nem fogok reagálni, 73%-os, nem engedek a provokációnak. Szóval az ilyen típusú kommentekre ez volt az utolsó megnyilvánulásom.


Legközelebb csak az értelmes válaszokra reagálok, ha meg az nem jön, akkor semmire.

2019. jún. 10. 20:51
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Normális, sőt alap dolog, ha férfiként vagy nőként (tök mindegy) nem másoktól függünk.

De te ebből teljesen mást akartál kihozni.

Amíg ennyire képzavarban vagy addig szerencsétlen is maradsz.

2019. jún. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
91%

Néha olvasok történelmi oldalakon cikkeket arról, hogy milyen oltári nagy ostoba kretének voltak pl a középkori emberek, akik azért égettek el elevenen nőket, mert azt hitték, hogy azok az ördöggel, vagy egyéb mesebeli lényekkel cimborálnak, de aztán időről időre szembe találom magam ilyen gondolatokkal, és leesik, hogy "oh... a modern ember és a középkori ember mégiscsak egy fajba tartozik..."


Nem tudom, hogy mi mást lehetne írni erre a kérdésre, mint azt, hogya legférfigyűlölőbb leszbikus feminista sem tudja olyan ösztönlénynek beállítani a férfi nemet, mint ti magatok.

2019. jún. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
61%

Hülye kérdésre csak hülye választ tudtam adni, bocsi.😀

Komoly válaszként azt tudom írni, hogy egészségedre, ha neked ez jó. Nem vált ki belőlem ellenszenvet, mert nekem teljesen más típusú férfiak tetszenek.

2019. jún. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem találkoztam ilyen férfival, lehet azért, mert én a férfit első sorban emberként kezelem és csak utána tudatosul, h férfi. Mint ember pedig, bármelyik befolyásolható, gyenge pontja mindegyiknek van... szóval innentől ha van is ilyen férfi, akkor az biztos, h vmi személyiség zavarban szenved (nárcisztikus, pszichopata, stb.). Őszintén, nem szeretnék ilyen férfival kapcsolatba kerülni semmilyen formában. Szerencsére kevés van belőlük.
2019. jún. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

örülök neki. a barátomnak se azért kellettem, mert jól nézek ki. a személyiségemet, eszemet, humoromat sokkal jobban szereti, mint a külsőm. vannak nálam sokkal jobban kinézők egyébként is.

vagy most ezen szomorkodni kéne?

féltékeny se szokott lenni, pedig csak fiú ismerőseim vannak kb, néha el is megyek velük ide-oda. egy veszekedés nem volt belőle, 8 éve együtt vagyunk, és eszembe se jutott megcsalni.

2019. jún. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
94%
Engem az tölt el mocskosul szr érzéssel, hogy vannak olyanok a világban, akiknek ilyen hülye összeesküvés-elméletek jutnak az eszébe, mint neked. Ma még egész nap ez ment itt. Nem tudom, hogy egy ember nyomja, vagy egy szekta vagytok, esetleg külön-külön egzisztáltok, de az biztos, hogy nincs minden rendben agyilag.
2019. jún. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!