Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, akinek sikerült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek sikerült megmentenie a házasságát?

Figyelt kérdés

Viszonylag friss házasság. 6 éve vagyunk együtt. Eddig minden rendben volt. Fél éve született meg a babánk, akit nagyon vártunk, de akkor borult minden.

Már százszor leültünk beszélgetni, de csak ideig-óráig hatásos, aztán keződik minden előröl. Nagyon félek attól, hogy válás lesz belőle. Nyilván egyikünk sem így tervezte, de mindketten kezdünk belefáradni.

Nektek sikerült helyrehozni a házasságot? Mit tettetek érte?



2019. jún. 11. 00:19
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A kérdésekre válaszolva: nem híztam egy grammot sem, aki nem ismer, nem is veszi észre, hogy szültem (szerencsés vagyok, vékony maradtam, csíkok nélkül), nem hagytam el magam: továbbra is csinosan öltözöm, sminkelek , a lakás is patika állapotban van (mert bizony kaptam megjegyzést a vasalatlan ruhára vagy rendetlenségre az első hetekben)

Azért mondtam, hogy a gyerekem az első, mert az ő szükségleteit elégítem ki legelőször és után jöhet a férjem. Bocs, ha úgy érzem, hogy egy féléves gyereknek nagyobb szüksége van rám, mint egy felnőtt férfinek.

Abban igazatok van, hogy akármennyire is fáradt vagyok vagy nem érdekel, hallgassam meg a férjem, mert máshogy nem fog működni.

A 2 gyereket nevelő szuper apukának: én sz*ranya/feleség vagyok. Fáradt és kimerült, nincs annyi erőm, mint neked. Van ilyen is. Éjjel kettőkor, zombi üzemmódba az utolsó ami eszembe jut, hogy a paplan alatt kényeztessem a párom.

Meglepődtem a válaszokon, de köszönöm hogy más szemszögből világítottatok rá a problémára.

2019. jún. 11. 09:25
 12/17 A kérdező kommentje:

Férjemről még annyit, hogy gyerekként nagyon erős elnyomásban nőtt fel. Szülei a bátyját istenítették, neki megmondták, hogy csak egy becsúszott gyerek.

Évekbe és rengeteg beszélgetésbe telt, mire helyreállt az önbizalma, elhitte, hogy ő is értékés és tehetséges.

Minden rendben ment közöttünk, álmomban sem gondoltam, hogy az általa annyira vágyott baba fogja borítani az egyensúlyt.

2019. jún. 11. 09:34
 13/17 anonim ***** válasza:

11#:

Senki, főleg én nem mondtam, hogy sz.r anya vagy sz.r feleség lennél!

Egyszerűena arról van szó, mint férfi rendszerint pont megkapom, hogy ha neked kéne nevelned.. neked kéne otthon lenned... ha neked kéne 4 óránként megetetned, tisztába tenned...

Ráb.szás van, mert igen, ezt én csináltam pasiként.

És?

Szuper vagy jó apa, pasi, vagy pár lennék emiatt?

Dehogy, nekem ez a természetes, teszem a dolgom, a felelőségem, élem az életemet.

Csak felhívtam a figyelmedet, pasiként tudom milyen 4 óránként felkelni és etetni, tisztába tenni, dolgozni, háztartást vezetni és közben a páromat szertni, minden sorrendállítás nélkül.

Nekem nem jelentett problémát pihenni, a poárommal foglalkozni pedig aztán végkép nem, mivel szeretem!!!

2019. jún. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Sokszor elképedek a válaszokon. Úgy megnézném, hogy ki írta.

Miért kéne egy felnőtt férfinak elmagyarázni, hogy a baba szükséglete az első? Hogy minden változni fog?

De miért??? Miért kéne úgy kezelni egy felnőtt férfit, mint egy fogyatékos hatévest?? Jujjci, hát szeeegény annyira idióta, hogy nem látta előre, hogy ha éhes ő is meg a baba is, akkor kénytelen lesz kiszolgálni magát. Jajj, hát szegény autista Józsikának el kell magyarázni többször is, hogy ha tapló bunkó a gyereke anyjával, az neki rosszul esik. Mert a kedves férj azt hitte, hogy a felesége a bankókra bukik?

Ti tényleg ilyennek látjátok a férfiakat magatok körül? Érzelmi analfabéta, gondolkodásra képtelen, következtetést levonni nem tudó idióták? Tényleg?? Na neee!

De ha igen, akkor nem az a csoda, hogy ennyi a válás, hanem hogy van akkora idióta nő, aki férjhez megy és gyereket szül.

2019. jún. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#14:

Egy olyan magyarázatot látunk kéremszépen, amit jó vastag takarónak hívnak...

Ha ilyennel takarózól, és gyerekedet hozod fel indoknak, hogy csökkent a libidód, fáradt vagy, unod a banánt, a pasidat, csődöt mondtál a kapcsolatban, szégyeld el magad! jól elvenném a gyerekdet mert nem érdemled meg ha eszköznek használod!

Még két kisgyerekkel is volt időm magamra és a páromra is!

Nem a napom 24 óráját emésztette fel a gyereknevelés és a házimunka, nagy kamu!

Aki ilyet állít hazudik, becsapja önmagát és a párját is!

2019. jún. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

És még egy kedves 14-es válaszoló, ne általánosíts!

A férfiak többsége nem életzképtelen, még ha neked sikerült is ilyet kifogni.

2019. jún. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd hogy kivegye a részét a gyermeknevelésben.

Intézd úgy hogy többet legyenek kettesben a gyermek és a a férjed.Én a helyedben esetleg beszélnék egy szakemberrel is hogy mit tudsz tenni.Én megértelek, és látszik hogy menteni akarod a házasságot és keresed az okot is tulajdonképpen hogy mi okozhatja ezt a fajta változást a férjedben.

Ez szerintem nagyon jó dolog, mivel sok nő nem jut el idáig sem , hogy ezt észrevegye. És ez becsülendő.

A legtöbb nő szimplán csak a pasit hibáztatná hogy sz..r alak és meg sem próbálná megérteni, hogy mi történik a kis buksijában.

Az egyik válaszadó írta hogy a pasikat gyerekként kezeljük és döbbenet ebben mondjuk maximálisan egyet értek de hát végül is sajnos az is a legtöbb...nagy gyerekek..mondjuk jah azt nem tudom hogy ez mennyire rossz dolog attól még lehetnek jó emberek.

Na mindegy kérdező nekünk tulajdonképpen még nincs gyermekünk de tervezzük szóval tapasztalatom nincs de amit kívülállóként még észrevettem hogy az ő apaságáról nem nagyon írtál.

Talán ha ezt kiélhetné akkor kicsit helyrebillen az egyensúly.

És tudom könnyen beszélek mert még nincs gyerekem de mi megbeszéltük a párommal hogy igyekszünk majd úgy nevelni a gyermeket /szeretetben természetesen/ hogy egy gyerek csak egy 20 éves projekt tulajdonképpen (már elnézést hogy így írom, de nah..kicsit túlzó de valahol igaz) mert utána a gyermek kirepül és ti ismét kettesben maradtok a férjeddel és tudni kell majd egymással mit kezdeni.

Szerintünk sokan azzal rontják el , hogy mindig a gyereket rakják előtérbe ...én úgy gondolom a gyereknek az a legjobb ha a szülei nem ragaszkodnak betegesen hozzá, mert akkor később amikor felnő sokkal önállóbb lesz és boldogabb felnőtt ember mivel érzi majd hogy nem ő kell a szülei boldogságától mert attól egy idő után úgy érezheti a felnövő gyermek hogy megfullad és akkor jönnek majd a szülők a szöveggel hogy hálátlan a gyerek. Sok sikert és én azt mondom ne add fel semmiképp az első nagyobb gondoknál. Kitartást !

2019. jún. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!