Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Szerintetek pénzzel el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek pénzzel el lehet érni a nőknél bármit?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok? kort is írjatok
2010. júl. 8. 15:13
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
16%
Pénzzel bármit. De tudod jól te is, minek kérdezel hülyeséget?
2010. júl. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
78%
Vannak nők, akiknél igen.
2010. júl. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos van akinél igen de egy normális nőnél nem
2010. júl. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
12%
ez pontosan igy van kérdező nagyon okos vagy :) de most komolyan, a nőknek csak a pénz számít, mert kell nekik a biztonság meg a csillogás... aki mást mond hazudik
2010. júl. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
3%
megdugod, kifizeted és eldobod.
2010. júl. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, hogy ritka az a nő aki nem a pénzre vágyik de létezik. Nekem például nem fontos az, hogy a pasim gazdag legyen, sőt eddig mindig csak szegényebb körülmények között élő barátaim voltak, akikbe szerelmes is voltam. Kifejezetten utálom azokat a férfiakat, akik villogtatják a pézüket, de belül üresek. Lehet, hogy ti pasik nem így gondoljátok, és remélem, hogy a sors majd összehoz titeket egy ilyen lánnyal, és rájöttök, hogy igazam volt.
2010. júl. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Nem a qrvákra értettem, hanem a többi jó nőre. Azért nem lányoktól kérdezem mert még nem találkoztam olyannal aki bevallotta volna h a pénzre megy. :D de amugy én ezt látom magam körül, akinek van pénze az bármit megtehet.
2010. júl. 8. 15:22
 8/32 anonim ***** válasza:
26%
ez így van...
2010. júl. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
0%

Hidd el azt mondja, a sok idióta nő, hogy nem a pénz kell neki. Hanem a hapsi. De ha egy hajléktalannal kéne összejönni az már nem megy...

Lehet, hogy bizonyos körülmények áldozata...


Volt egy ismerődőm, aki mindent elért az életében. Feleség család, stb. A férfi elvesztette állását, adósságuk volt. A ffi vette fel. A nő otthagyta a férjét a gyerekét magával vitte. Az ember összeomlott teljesen, kilakoltatták, hajléktalan lett majd öngyilkos. Nah ennyit a pénzről. Nem Mo.-n történt.

2010. júl. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem hülyeség.Nem minden nő hajt a pénzre.

19éves vagyok, két fiú között vaciláltam,mindkettő odavolt értem.Mindkettő helyes,okos,aranyos volt.Az egyik nálam fiatalabb 18éves,átlagos körülmények között élő,a másik az ország legjobb egyetemén tanuló,menő,pénzes pasi.Én a 18éveset választottam,az iránt éreztem többet.Amikor ezt elmondtam az idősebbnek,rámnézett magabiztosan mosolygott,és azt mondta nyugi...most igy érzed,hétvégén feljössz velem Pestre,elmegyünk veszünk neked pár Mayos rucit,elviszlek klasz helyekre Pesten,étteremekbe,meg bulizni...meg valamelyik hétvégén elmegyünk el wellnes hétvégére,aztán jobban leszel és megváltozik a véleményed.Köpni nyelni nem tudtam,felálltam aztán otthagytam.Komolyan mit képzelnek egyes pasik...jó persze sok csaj megvehető.De sztem ez inkább megalázó egy normális lánynak...

Ám azóta boldog kapcsolatban vagyok a 18évessel és szeretjük egymást =)

2010. júl. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!