Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Szerintetek pénzzel el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek pénzzel el lehet érni a nőknél bármit?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok? kort is írjatok
2010. júl. 8. 15:13
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
6%
ennek a fele hazugság volt..
2010. júl. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
0%
Bizony.... Hogy kamuznak a csajok. Mindegyiknek csak a lové számít... NE KAMUZATOK (max a falusi jányoknak nem számít)
2010. júl. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
amúgy azt én is elismerem, hogy 18-19 éves korig nem nagyon számít a pénz. Utána viszont már a túlélés a tét és MINDEN jó csajnak qurvára számít mid van.
2010. júl. 8. 15:51
 14/32 anonim ***** válasza:
49%
Miért ennyire jól megy ???? Vagy ez csak egy általános kérdés????
2010. júl. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
általános...kiváncsi vagyok a többi srác tapasztalataira
2010. júl. 8. 16:05
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Engem az is irritál ha "megvesznek kilóra". Nem akarok senkitől anyagilag függeni. Akihez érzelmi szál fűz attól meg pláne nem.

A pénz mint előbb is írták változó dolog az emberi értékek meg maradandóbbak.

Jó nyilván jó h van a páromnak pénze de nem ez a kulcsfontosságú.

2010. júl. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
62%

Rengeteg nőnél számít a pénz, ez így van. Normális nőnél azonban nem lehet pénzzel mindent elérni.


Egyrészt, minden nőnek bejön, hogyha elviszik őket ide-oda, buli, étterem, vásárlás, vacsika.. aztán gyakran színtiszta érdek, hogy a pénzes pasival maradjon. Ezt főleg annál veszem észre, akik "szegényebb" körülmények között élnek, hiszen nekik új ez a sok dolog, és ezáltal képesek magukat a férfihoz láncolni.

Én kifejezetten nem szeretem, ha a pasi villog a pénzéve, azt hiszi mindent megtehet, és megvásárolhat. Szerintem az a jó, ha egyenlő fél a két személy, azonban, ha a pasi fizet mindent, ez nehezen valósul meg. Azért ne nekem kelljen eltartani, meg ne élősködjön rajtam, de nekem párválasztásnál sokadrangú kérdés a pénz, van nekünk is bőven, nem kell a másé. Talán ezért gondolkozom így.


Úgy gondolom, valahol van ennek biológiai magyarázata is, az állatvilágban is az erősebb, színesebb hímekhez vonzódnak a nőstények, itt meg nagy többségben a pénzesekhez. Jólét, biztonság, szép jövő.. ki ne szeretvé ezt?


Egyébként a kérdésedre válaszolva, igen, sajnos a nők kb. 90%-nál el lehet érni ha nem is mindent, de sok mindent pénzzel, szerintem ez függ az intelligenciától is, hiszen egy intelligens nő nem akar mástól függeni.


Megint más kérdés, hogy a férfiak nagy része milyen értelmi szintű nőket tart "JÓ nőnek" pusztán a külsejük miatt. Szóval zsák a foltját, mert elképzelhető, hogy a pasik is rossz kategóriában keresgélnek. :o)


L/17 (bocsi az offért, de ezt szerettem volna megosztani.)

2010. júl. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
98 % nál igen : )
2010. júl. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
sokat ér a pénzével ha amugy meg bunkózik. feldugnám a seggébe az összes pénzét ha paraszt
2010. júl. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
ja igen és lány vagyok
2010. júl. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!