Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol itt az egyensúly?

Figyelt kérdés

Tűrjek el mindent, viseljem el a hibáit, a hisztijét, nézzem, ahogy tönkre vágja magát, de ne merjek beleszólni, mert halál fia vagyok. Bezzeg ha nekem rosszul áll egy hajszálam, vagy kicsivel ingerültebb vagyok az általánosnál, akkor máris egy igénytelen sz@rházinak vagyok titulálva.


Én fogok csak ki ilyen nőket, vagy tényleg mind ilyenek vagytok? Nem ám cicababákról van szó, hanem tizenkettő egy tucat csajokról. Minden barátnőjelölttel ez volt eddig a gond. Elfogadtam őket a hibáikkal együtt, ők meg folyton azt akarták, hogy hozzam a tökéletes formám. Van olyan nő, aki natúran is el tud egy kevésbé előnyös kinézetű srácot viselni?



2012. dec. 27. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az élet a legjobbakat ajándékozza meg,a többi kínlódhat,az embereknél még erősebb szűrő van,üdvözöllek a való világban.
2012. dec. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Te fogsz ki ilyeneket. Velem eddig rendesek voltak. Volt oylan is aki összeválogatta a ruháimat h jól nézzek ki:D Ebben semmi sincs
2012. dec. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 isshosenkin ***** válasza:

ne a nagyszájú csajokkal kezdjj, valamint ne várd azt, hogy ha te teljesen efogadod a csajt, majd ő is megteszi....


a világ nem ilyen....

2012. dec. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Te se fogadd el a hibáit, és akkor ők sem fognak cseszegetni a sajátoddal, mert tudják h nekik is van.
2012. dec. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A francba, hogy merek bármit is elvárni a nőktől, de szemét vagyok... :)


A férfiaknak is vannak igényeik (legalábbis nekem), üdv a való életben!

2012. dec. 27. 19:14
 6/11 isshosenkin ***** válasza:

ne kezddj olyan nővel, akinek több az olyan tulajdonsága, amit el kell viselni, mint a it nem...


Ne várj igénytelen lányoktól igényt...


ne várd azt, hogy a te igényeidhez alakított lányt kapsz....ha alkalmas a lány olyanná tudod formálni, ha nem , mégjobban dacolni fog veled....

2012. dec. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Átlagosként nem hiszem, hogy nagyon válogathatnék.
2012. dec. 27. 19:20
 8/11 anonim ***** válasza:
ez kb olyan, hogy bevonzod ezt a nő típust, mint ahogy én is bevonzottam sokáig a szemétparaszt férfi típust. aztán elkezdtem máshol keresgélni. azóta minden okés. :-)
2012. dec. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen, de egy átlagos nőre jut minimum pár férfi, míg egy átlagos férfira jut 30 próbálkozásból 1 "talán".


Hiába keresgélek máshol... Első ránézésre teljesen normális volt mind, aztán kifordultak magukból.

2012. dec. 27. 19:42
 10/11 anonim ***** válasza:

mert ez egy ilyen típus. ennek a típusnak van egy adott érdeklődési köre. na azon a körön kívül keresgélj.

komolyan.

2012. dec. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!