Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakitsak vele hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakitsak vele hogy tényleg el is menjen az életemből?

Figyelt kérdés

Tömör szituáció:

28éves lány vagyok anyám által van saját lakásom a fiú 33éves ő költözött hozzám. Az lett meg beszélve hogy a pénz közösen van kezelve és mindketten dolgozunk én takarítok ő pedig főz és mosogat ezt ő be vállalta de valójában havi 3-4alkalom adtán főz és akkor mosogat ha számára elegendő a mosogatni való édességet eszik vagy kaját rendel. Én nekem ez nem tetszik elkezdtem rá kiabálni hogy segítsen a takarításban vagy főzzön gyakrabban és neki ez nem tetszik jön azzal akkor majd ő átveszi a takarítást főzzek én ő általában bele szól a főzésbe és elég sok mindenbe és annyira nem szeretem a főt ételt de azért jó ha van mert ha nagyon meg éhezem nyilván ennék belőle.

A szex és az intimitás se működik köztünk ha haragszik rám vagy duzzog rám nem akar szexelni és amikor ő meg bánt mert kötekedő természetű és meg bánt vissza adom ugyan ezt akkor én se akarom ő vele. Ő előtte más volt olyan ember voltam kinek a szex és az intimitás iszonyúan fontos volt mert nagyon érzelmes és szeretethiányos vagyok és számomra a szex arról szól hogy szeretve vagyok és kellek a másiknak szüksége van rám és nem bírná ki nélkülem és anélkül hogy szeretgessen de ő ezt kiölte belőlem mert ő teljesen másképpen gondolkodik erről mint én ha dühös rám ellök magától és nincs az hogy én lennék azaz ember akitől le tudna higgadni és mély érzelmeket át tudna élni hanem csak a harag van és a sértettség és engem hibáztat sok mindenért rám kiabálja hogy azért voltak rövid kapcsolataim mert én hibáztam és én voltam a rossz minden kapcsolatomban holott nem igaz mind más más okokból ment tönkre és fáj hogy folyton rám kiabálja és jön azzal hogy unja hogy én így balhézok vele meg úgy holott elegem van abból hogy meg bánt és ami számomra létfontoság kiölte belőlem és nem adja meg és nem érti meg miért és nekem kell őt meg értenem és nem akar elköltözni tőlem pedig sokszor küldtem már el.



2019. jún. 15. 17:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Összeillő pár zsák a foltját. :)

Pasinak csak a lakhatás kell ezért ragaszkodik hozzád.

2019. jún. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!