Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem bírom elviselni a párom exét és még védi is?

Figyelt kérdés

A páromnak van egy exe, akivel 4 hónappal előttem szakított, tehát kérdéses, hogy egyáltalán túl van-e rajta. Emiatt rettenetesen fáj az egész kezdettől fogva és nagyon félek. Folyamatosan nézem fb-on, instagrammon a lányt. Tipikus egyetemet végzett, nagy arcú, magamutogató liba, aki kondis szelfiket és starbucks poharas képeket rakosgat ki. Az arcán látszik, hogy azt hiszi, ő fújta a passzát szelet, mindig tökéletes smink, ruha. A világhoz érdemben soha nem tenne hozzá, nem érdeklik a gyerekek, rászorulók, sem a környezetmm otthonunk, bolygónk, hazánk, emberi értékek és miegymás.

Amikor teljesen letekertem a képeket, láttam, hogy ő is volt abban az étteremben, ahová a páron vitt el engem randira, és azóta sírógörcsben vagyok folyamatosan és gyűlölöm azt a helyet. Láttam azt is, hogy van egy olyan parfüme is, amit a párom a kedvenc általa ismert női parfüme közé sorolt, azóta gyűlölöm azt is, már a márkanévtől sírni tudnék.

Valamiért szóba került a párommal a leányzó, és kicsúszott belőlem, hogy szerintem nagyon szánalmas ez a buta, üres nőtípus, mire a párom vérig sértődött, és elkezdte védeni, hogy az pont nem, nagyon is értelmes, és nem véletlenül szerzett diplomát egy komoly szakon. Én mondtam, hogy az ilyen szakon végzett lányok közül egyetlen okosat, normálisat sem láttam, mindnek csak a tökéletesre illizionált életéhez kell mutogatni valónak a diploma, meg ahhoz, hogy kevés munkával keresse meg a luxus életére a pénzt, ne kelljen semmit hozzátennie a világhoz. A párom teljesen nekem jött, hogy mennyire rosszindulatú, megkeseredett ember vagyok, szinte már sajnál, aztán hazament. Azóta nem beszél velem.

Mit csináljak? Ha ennyire nem képes elfelejteni a lányt, akkor miért van velem? Miért kell oda lennie egy ilyen felszínes libáért ráadásul? HA ezek jönnek be neki, mit keres mellettem?


2019. jún. 16. 17:12
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Rosszindulatú vagy és irigy.
2019. jún. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Mindig ezt mondják azokra, akik tisztán látnak. ;)
2019. jún. 16. 17:16
 3/31 anonim ***** válasza:
61%

Nem. Legyél objektív.

A sztori többi részét nem tudjuk, hogy miért szakítottak, beszélnek e még stb, ennek fényében nem is tudunk választ adni.

Mondjuk fura hogy miért ment haza szó nélkül.

2019. jún. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Szegény srác. Ha önértékelési problémáid vannak, azt ne máson vezesd le. Tehát a lány csinos, jó végzettsége van és kevés munkával keres sok pénzt. Neked vajon mi a munkád, hogy okosabbnak tartod magad nála? Szerintem nem kell sokáig aggódnod, mert hamarosan lelép mellőled, a férfiak utálják a hisztis kislányokat. És igaza van a párodnak, megkeseredett és rosszindulatú vagy.
2019. jún. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Összességében Semmi de Semmi értelme nincs ennek a kapcsolatnak.


Sugárzik rólatok, hogy itt nincs az a szeretet, nincs vágy, nincs bizalom, nincs igazi öröm...bizalmatlanság, jobb mint a semmi van, irigység, szomorúság, hőbörgések, sértődések...a másikra való nem odafigyelés.


Szóval ez a kapcsolat egy rakás sz**är.

2019. jún. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Te nem tisztán látsz, hanem elvakult vagy a feltekenysegtol es kisebbrendusegi erzestol.
2019. jún. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Ő egy szokványos, semmilyen gazdasági szakon végzett, amit meg tud csinálni bárki (pénzügy-számvitel), jelentéktelen, felszínes irodai munkát csinál egy multinál. Én ezzel ellentétben szociális munkás vagyok, lehet, hogy keveset keresek, de folyamatosan azon vagyok, hogy segítsek hátrányos helyzetű embereken, hogy legalább egy kicsit jobb világra ébredjünk minden nap. Nem kell nekem megerősítés ahhoz, hogy tudjam, hogy az ehhez képest egy nagy semmi, amit ő csinál, és sokkal több értéket teszek hozzá a világhoz. :)

Pont azért nem viselem el, hogy fölém legyen helyezve, mert tisztában vagyok az értékeimmel.

2019. jún. 16. 17:24
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Lesed a csaj oldalát és puffogsz?

Jelentkezik? Keresni szokta a párod?

Mert ha csak Te lesed, akkor tényleg a Te fejedben van csak a baj...

2019. jún. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Visszataszító, ahogy mások fölé akarod helyezni magad és jobbnak hiszed magad. Mindnekinek térdre kéne borulnia előtted?
2019. jún. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, a hátrányos helyzetű embereknek nyújtott segélyek, támogatások mind az adófizetők pénzéből vannak. A pénzügy-számvitel igenis fontos a gazdaság mozgásban tartásához. De nagy gondok lehetnek nálad, ha ennyire féltékeny vagy egy exre.
2019. jún. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!