Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem bírom elviselni a párom exét és még védi is?

Figyelt kérdés

A páromnak van egy exe, akivel 4 hónappal előttem szakított, tehát kérdéses, hogy egyáltalán túl van-e rajta. Emiatt rettenetesen fáj az egész kezdettől fogva és nagyon félek. Folyamatosan nézem fb-on, instagrammon a lányt. Tipikus egyetemet végzett, nagy arcú, magamutogató liba, aki kondis szelfiket és starbucks poharas képeket rakosgat ki. Az arcán látszik, hogy azt hiszi, ő fújta a passzát szelet, mindig tökéletes smink, ruha. A világhoz érdemben soha nem tenne hozzá, nem érdeklik a gyerekek, rászorulók, sem a környezetmm otthonunk, bolygónk, hazánk, emberi értékek és miegymás.

Amikor teljesen letekertem a képeket, láttam, hogy ő is volt abban az étteremben, ahová a páron vitt el engem randira, és azóta sírógörcsben vagyok folyamatosan és gyűlölöm azt a helyet. Láttam azt is, hogy van egy olyan parfüme is, amit a párom a kedvenc általa ismert női parfüme közé sorolt, azóta gyűlölöm azt is, már a márkanévtől sírni tudnék.

Valamiért szóba került a párommal a leányzó, és kicsúszott belőlem, hogy szerintem nagyon szánalmas ez a buta, üres nőtípus, mire a párom vérig sértődött, és elkezdte védeni, hogy az pont nem, nagyon is értelmes, és nem véletlenül szerzett diplomát egy komoly szakon. Én mondtam, hogy az ilyen szakon végzett lányok közül egyetlen okosat, normálisat sem láttam, mindnek csak a tökéletesre illizionált életéhez kell mutogatni valónak a diploma, meg ahhoz, hogy kevés munkával keresse meg a luxus életére a pénzt, ne kelljen semmit hozzátennie a világhoz. A párom teljesen nekem jött, hogy mennyire rosszindulatú, megkeseredett ember vagyok, szinte már sajnál, aztán hazament. Azóta nem beszél velem.

Mit csináljak? Ha ennyire nem képes elfelejteni a lányt, akkor miért van velem? Miért kell oda lennie egy ilyen felszínes libáért ráadásul? HA ezek jönnek be neki, mit keres mellettem?


2019. jún. 16. 17:12
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ő is azon gondolkodik, hogy mit keres(ett) melletted.
2019. jún. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
95%
Nem kis bajok vannak kérdező…
2019. jún. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem jó megoldás lenne ha találkoznál az exével,lehet hogy egészen más az életben,mint a közösségi oldalakon. Még az is lehet hogy megkedvelitek egymást és megnyugodsz.
2019. jún. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

A helyzet az , hogy ezzel amit mondtál , süt , hogy leértékeled magad , bizonytalan vagy és a masik lányt kulönbnek látod , mint magad

Ez egy férfi számára hervasztó . El tudja irántad veszteni a vonzalmát mert látja , hogy te nem látod magad vonzónak ( azáltal , hogy leszóltad a másikat )

Ilyet sose szabad tenni , tanulság

Attól nem fogja megutálni , mert te kritizálod , ellenkezöleg , vonzóbbnak fogja látni és megfogja védeni a választását es ezáltal önmagát

2019. jún. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
94%
Először azt hittem, csak provokáció a kérdés, de most már kezdem azt gondolni, hogy te ezt komolyan gondolod. Hihetetlen, hogy te nem látod, mi a baj ezzel, szánalmasan viselkedsz. Én csak annyit kérdeznék, hogy ismered a lányt, vagy ezeket a következtetések mind a megszállott instagram/facebook stalkingolás közben vontad le?
2019. jún. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen jónak érzed magad, akkor miért nem mindegy, hogy milyen az exe?


Rólad süt az irigység. Hidd el nekem,ha annyira rossz lett volna ez a lány, akkor nem jön vele össze. Pláne nem védené még akkor is, hogy vége lett.

De Te nyugtasd magad azokkal, amiket írtál róla, mégis faképnél lettél hagyva és téged minősített a párod is.

2019. jún. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
97%

Kérlek mondd, hogy kamu az egész és te nem foglalkozol emberekkel! Milyen segítő vagy te, ha véleményt formálsz valakiről képek alapján?!


Problémázol az éttermen és parfümön, mint egy hisztis hülyegyerek, az nem zavar, hogy ugyanaz a f@rok volt mindkettőtökben?


Az meg fel sem merül benned, hogy nem azért védi az exét, mert odavan érte, vagy nem képes elfelejteni, csak egyszerűen hányni tudna a stílusodtól? Tényleg süt belőled a rosszindulat.


Ilyen lelkivilággal te mi a frászt teszel érdemben a világhoz?!

2019. jún. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
#27: Pont ez jutott eszembe. Ennyi empátiával, előítélettel, prekoncepcióval, egész csoportok minden egyes tagjának lenézésével hogy a francba lehet valaki szociális gondozó? Képtelen vagyok megérteni.
2019. jún. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a hisztivel fogod visszakergetni az exéhez. Vagy valaki máshoz. Ha nem teszed rendbe az agyad biztos, hogy hamarosan elhagy.
2019. jún. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
65%

Egy közösségi oldalon látott fotók alapján ítélkezni nagyon bölcs dolog.

Ha békében váltak el, akkor ugyan miért szidná a lányt? Attól, hogy vége annak a kapcsolatnak és te vagy a barátnője, még nem köteles eltűrni, hogy pocskondiázd a volt párját. Ha az én exemet szidná az új párom, én is kikérném magamnak. Mert attól, hogy nem működött a kapcsolat, még nem vagyunk rosszban. Ritkán beszélünk, de jó szívvel gondolok rá. Most is kedvelem, mert ugyan nem illett hozzám, de jó embernek tartom.

Irigy vagy és rosszindulatú. A párodnak teljesen igaza van.

2019. jún. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!