Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem, ha a párom nem fogadja el a hobbimat?

Figyelt kérdés

A párom és köztem 11 év korkülönbség van. Lehet ebből adódik ez a helyzet, de végre megtaláltam azt, ami érdekel, így 33 éves férfiként eljutottam oda, hogy egyre többet foglalkozom a politikával.

Nagyon fontosnak tartom, hogy minden nap olvassunk róla, hiszen ez mindig egy aktuális dolog. Igen is fontos az életünkben. Ezt tartom a hobbimnak, az érdeklődési körömnek, ami az egész életemen át végigkísérhet.


A párom szerint túl sokat foglalkozom vele és ő nagyon hallani se akar róla. Azt mondja, hogy ő vele ne beszélgessek erről, mert a teljesen más nézeteink miatt nem tudunk róla, mert mindig összeveszünk, ezért inkább kerüljük a témát.

Illetve szerinte nem egészséges állandóan ezekről olvasni órákat és elég szomorúnak tartja, hogy én szerintem ez egy hobbi.

Néha úgyis fogalmaz, hogy úgy viselkedem, mintha szektában lennék, mert politikai személyiség a példaképem. Nem gondolom, hogy ez akkora nagy hátrány lenne, szerintem nincs ezzel semmi baj, szerinte van.


2019. jún. 17. 19:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Nem lesz hosszú életű ez a kapcsolat.

Nincs az a nő aki ezt el fogja viselni. Mit tegyél?

Egyél sok sajtot mert az egészséges.

Mert nőd az nem lesz.

2019. jún. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Fideszes vagy?
2019. jún. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

Más az, ha a politika érdekel úgy egészében és más az, ha egy poltikus, vagy valamelyik párt iránt lelkesedsz.

Egy 22 éves (átlag) nőt tuti nem a poltika fog érdekelni, ezt gondolhattad volna, mielőtt friss pipire vetetted volna a hálód.

2019. jún. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 hollófernyiges ***** válasza:
93%
Ha horgásznál, akkor is a nőddel akarnád megbeszélni a balin legmegfelelőbb csalizását?
2019. jún. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy az a baj, hogy igaza van. Olvashatod amennyit akarod az igazság ugyanaz. Van 199 politikus a parlamentben és kb. ugyanennyi fontosabb azon kívül és látszatcsatákat vívnak, de a fizetésemelésben nincs vita, azt együtt szavazzák meg. És jót röhögnek rajtad, rajtam, a harmadikon, csak az adót fizessük be, hogy legyen mit eltapsolni, magukra költeni, meg persze, hogy "fussa a segíjre".
2019. jún. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne haragudj, de én férfiként ugyanígy lennék és voltam ezzel, amikor a barátnőm valakit szektás módon kikiáltott példaképének. Hát még ha ez történetesen egy politikus. Alapból is valahogy olyan ellentmondásos, rossz üzenet az a barátnőd felé, hogy egy másik férfi a példaképed (ergo mindenben jobb nálad). Ezek után ő miért gondoljon téged a legjobb férfinek?
2019. jún. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát talán ne erőltesd rá? Elmondta, hogy őt nem érdekli, de te csak nyomod neki. Így nem lesz hosszú kapcsolatod, se vele se mással. Nekem is van hobbim, ami a páromat nem különösebben mozgatja meg, de nem is kényszerítem rá. Tudomásul veszi és kész. Én is tudomásul veszem, hogy őt is érdeklik olyan dolgok, amik engem nem. Egymással olyasmiről beszélgetünk, ami közös téma, az egyéb rajongásunkat meg meghagyjuk a barátoknak.
2019. jún. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Kamaszkorom óta érdekel a politika.

A napi hírek elolvasása számomra létszükséglet.

De hogy nem tartom teljesen épnek, aki ezt tartja a hobbijának, ami elkíséri az életét, az biztos.

2019. jún. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

Érdekli a poltika, oké!


Követi a híreket, oké!


Szimpatizál egy párttal, oké!


Rákattan egy politikusra, példaképének tekinti és minden infót begyüjt róla??


Te beteg vagy, nem csoda, ha egy szinte tinivel jöttél össze, lelkileg ott tartasz.


Tudod mikor hobbi a hobbi?


Ha megvan a maga elhanyagoldható helye az életedben, mint a szabadidő kellemes eltöltése!


Hallasz olyat valakitől, hogy a példaképe valaki?


Mert én csak tiniktől..tudod mi az a példakép?


Még, ha esetleg rajonganál, akkor el lehetne nézni, kevésbé szektás, de nekem így sem jönne be, mert egy élő embert istenítesz..

2019. jún. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy ideig politikai pályán dolgoztam, gyakorlatilag abból állt a munkám, hogy minden politikusról tudtam, épp aznap mit fosott ki a száján. Iszonyúan élveztem, pezsgett az életem, imádtam, hogy ott vagyok, ahol történnek a dolgok. (Nem az egypártrendszer volt még.)


Mivel ez volt az imádott munkám, szabadidőmben is sokat beszéltem róla. Az akkori párom viszont ezt nem bírta. A tiédhez hasonlóan pont ellentétes oldalon állt mint én, minden kérdésben. Persze ezek a viták nem álltak meg az Orbán/Gyurcsány-imádat szintjén, hanem késhegyre menő vitákat folytattunk konzervatív és liberális gazdaságpolitikáról pl.


Nos, akkor tanultam meg, hogy:

- vagy ne beszélj a pároddal politikáról

- vagy vedd tudomásul, hogy politikai nézetek alapján is szelektálnod kell a párjelöltjeid között.


Én az utóbbit választottam, szerintem az a működőképes.

2019. jún. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!