Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem, ha a párom nem fogadja el a hobbimat?

Figyelt kérdés

A párom és köztem 11 év korkülönbség van. Lehet ebből adódik ez a helyzet, de végre megtaláltam azt, ami érdekel, így 33 éves férfiként eljutottam oda, hogy egyre többet foglalkozom a politikával.

Nagyon fontosnak tartom, hogy minden nap olvassunk róla, hiszen ez mindig egy aktuális dolog. Igen is fontos az életünkben. Ezt tartom a hobbimnak, az érdeklődési körömnek, ami az egész életemen át végigkísérhet.


A párom szerint túl sokat foglalkozom vele és ő nagyon hallani se akar róla. Azt mondja, hogy ő vele ne beszélgessek erről, mert a teljesen más nézeteink miatt nem tudunk róla, mert mindig összeveszünk, ezért inkább kerüljük a témát.

Illetve szerinte nem egészséges állandóan ezekről olvasni órákat és elég szomorúnak tartja, hogy én szerintem ez egy hobbi.

Néha úgyis fogalmaz, hogy úgy viselkedem, mintha szektában lennék, mert politikai személyiség a példaképem. Nem gondolom, hogy ez akkora nagy hátrány lenne, szerintem nincs ezzel semmi baj, szerinte van.


2019. jún. 17. 19:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
35%

Engedd el a lányt nekem volt politika imádó nőm semmit se ért, ne fogd vissza a párodat azzal hogy leragadsz egy taskon


O továbblép te maradsz.

2019. jún. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
85%
Keress másik párt. Komolyan nem értem, hogy ilyen esetben két felnőtt embernek ez miért nem jut eszébe.
2019. jún. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

A politika a rendes embert is kifordítja Önmagából, főleg ebben az országban.

Férfiként teljesen megértem a csajod, mivel én is foglalkozok a politikával, de nálunk ez tabu téma.

2019. jún. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
81%

Én nőként szeretek politizálni, érdekel a reális oldala a politikának, szívesen beszélgetek róla azzal, AKIT ÉRDEKEL.

A férjemet nem érdekli, nyomatékosan megkért, hogy ne politizáljak neki. Tiszteletben tartom. Ő se sorolja nekem végeláthatatlanul az autó- és villamossági dolgok menetét, mert tiszteletben tartja, hogy engem nem érdekel. Ettől független van sok közös bennünk, és szerintem egy kapcsolatban enm az számít, hogy mindent elfogadj ami a másikat érdekli, meg lehet mindent normálisan beszélni.

Ha a párodat nem érdekli a politika, tartsd tiszteletben, téged sem érdekelnek gondolom a sminkek és a fodrászat (vagy mittudomén miket szeret a párod...)

2019. jún. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
42%
Hallod, haver, én 28 leszek nemsoká, tehát fiatalabb is vagyok mint te, valamint rohadtul nem érdekel a politika, ha valaki szóba hozza, akkor olyan távol megyek tőle, amennyire csak lehet. Szóval, a kérdés... nem passzolod át a csajt? :D
2019. jún. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!