Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól érzem hogy nem kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem hogy nem kellene erőltetni ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Több mint 1 hónapja tart ez a kapcsolat, kezdem szeretni, úgy éreztem ő is.

Viszont úgy érzem nem vagyunk egymáshoz valóak.

Kezdve azzal hogy fiatalabb 3 évvel, nekem van plusz egy kislányom. Szóval én kötöttebb is vagyok.

A srác estig dolgozik később jó a találkozás neki.

Ma is találkoztunk 9 körül kb másfél órát voltunk együtt ezt is a tesójánál töltöttük ahol szinte nem is szóltunk egymáshoz.

Én vittem magammal a kislányomat mert másképp nem tudtam most megoldani.

10 körül jöttünk onnan el, azt mondta menjünk enni. Másik városba. De nekem ez már késő volt mert az még plusz másfél óra lett volna és a gyerekem már álmos volt.

Mondtam neki hogy majd Holnap vagy indulhattunk volna oda. Na ő erre berágott.

Azt is mondta ha elaludna hagyhatjuk a kocsiba mig mi bemegyünk enni. Na ezt inkább nem is minősítem.

Hozzá jön még az hogy sok hazugsága derül ki.

Például "volt jogosítványa de ittas vezetés miatt elvették"

Nem is volt, dolgozni is anélkül szokott. Azt mondta azért hazudott mert nem bízott bennem.

Másik hazugsága az az hogy ma felhívott hogy július 5 én megy ki Németországba a tesója férjével, este mikor náluk voltunk én meg kérdeztem hogy hogy jött ilyen hirtelen, nézett rám hogy ő erről semmit se tud stb stb mikor pedig rákérdeztem azt mondta hogy érdekelte hogy fogok reagálni. Szerintem ez nagyon gyerekes viselkedés nekem ez nem pálya.

Szerintem jobb ha nem folytatjuk ezt.

Kérdés hogy mondjam is meg vagy csak egyszerűen kezdjem hanyagolni?


2019. jún. 18. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobbat érdemelsz ennél a notórius hazudozónál. Irtó gyökér egy ember, süket duma, hogy csak a reakcióidra kíváncsi. Annyit hazudik, hogy gyakorlatilag nem emlékszik már arra, mikor és miben kamuzott. Sok sikert neked és a kislányodnak! 🙂 31F
2019. jún. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a tipikus nyámnyila pasis hazugságok,hogy "csak mert a nők a kocsit szeretik" meg "letesztelem mennyire tart vissza/bízik bennem". Szánalmas játszmázás a részéről. Dobd ki. És mond is meg neki,hogy neked egy gerinctelen hazudozó nem kell.
2019. jún. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, menekülj. Nem tudom miért akarod ezt tűrni. Jar ám neked is jobb ennel. Ezt a hazudozást családtaggal elem at, fárasztó, kiborító,kidobni se lehet. Ez valami betegség..vagy italtól van, vagy más szertől, nem jottem rá .
2019. jún. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól érzed, de legyél őszinte vele.Ne süllyedj le a szintjére.
2019. jún. 19. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy pasi a gyerekemet kb.semmibe sem venné (megjegyzem,kutyát sem hagynék egyedül az autóban),akkor inkább hagyd a fenébe. Jobban jársz. Találsz majd olyat aki nem csak téged akar,hanem a gyereket is. A hazudozás pedig a másik meredek dolog. Ha most így a szemedbe hazudik,ez később sem fog változni.Mi?! Majd megy "üzleti útra" amikor másik nőt fog fűzni? Hagyd a fenébe,kár komolyabban belebonyolódni.
2019. jún. 19. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondd is el, hogy miért szakítasz. Ha csak hanyagolod, akkor lehet, hogy pont vérszemet kap és elkezd nyomulni.
2019. jún. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1-esnek igaza van. Ez egy éretlen és problematikus személyiség. Ha nem ejted pofára, akkor nem tanul belőle.

2-es említette a játszmát. Azért ez a fogalom sokkal bonyolultabb, de lényegében amit csinál, az egy ilyenfajta "tranzakció".

A többiek is jól mondták: legyél asszertív, állj a sarkadra! Jogod van nemet mondani! :)

2019. jún. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!