Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megütött a barátom, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütött a barátom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap elött egy régi legjobb barátommal találkoztam,akivel egész este együtt voltunk,sétáltunk,beszélgetünk,még csak nem is ittunk.Erről szóltam a pasimnak,tehát tudott róla!Nem volt ellenére,mondta érezzük jól magunkat.Ő jött értem másnap reggel,bár én erről nem tudtam.Elég idegesnek tűnt.A haverom is látta rajta,szvl adott két puszit,mint nagyon jó barát,megöleltük egymást és haza is utazott.A pasim mondta,hogy azonnal szálljak be a kocsiba,egész úton veszeledtünk,hogy ez tuti több mint barátság és,hogy én mekkora alantas k.. vagyok stb.Mikor hazaértünk,kiszáltunk a kocsibol,bementünk a házba,és felpofozott.Na én erre k.. ideges lettem és visszaütöttem és mentem a cuccaimért,hogy megyek anyáékhoz lakni,hiába az én lakásom...Erre még idegesebb lett,és nem pofont adott hanem bordán utött ököllel és combon rugott.Igazából olyan ideges voltam ,hogy csak mára kezdett el igazán fájni.Ott hagytam a cuccomat,a telefont hoztam el csak.Azóta hívosgat ,és barátnőimen keresztül zaklat.Nos,én azt gondolom,nem csináltam olyan megbocsáthatatlan bűnt sőt..Ez teljesen normális,főleg ,hogy a haverom házas és ovis korunk óta ismerjük egymást.Nem is merem neki elmondani,mert szétverné a “pasim” fejét.Nyilván szakítok vele,már megis tettem csak nem mondtam neki,de tervezem es másik pasi jelenlétében,mert szerintem “ez” már képes lenne engem agyonverni..Ti mit tennétek a helyemben?

Én 25/L ő pedig 26/L és lassan egy éve “vagyunk” együtt



2019. jún. 19. 10:44
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Elmebeteg...én elhagynám.

Később csak durvulni fog, és nehéz lesz menekülnöd.

2019. jún. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Gyors szakítás, kapcsolatmegszakítás. Ha tovább zaklat akkor feljelentés.
2019. jún. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Elmész egy rendőrrel a lakásodra, a kis sz***rházit feljelented, kidobod a lakásodból, zárat cserélsz és veszel egy paprikasprayt!
2019. jún. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
46%
Vége, vagy talán megvárod még agyonüt??
2019. jún. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha nyoma van akkor felvetetném a látleletet és utána feljelenteném. Ha nincs nyoma akkor csak simán feljelenteném. Ezután pedig keresnék erős ismerősöket, kidobatnám a lakásomból és lecseréltetném a zárat.


Ha azt gondolod a feljelentés felesleges akkor tévedsz. Még ha semmi bizonyítékod nincs is (csak a szavahihetőséged) akkor is ha később durvul a helyzet, akkor mondhatod, hogy nem előzmény nélküli a dolog és te már korábban tettél feljelentést. Szerintem semmiképpen se hagyd ki ezt a lépést.

2019. jún. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Igazából egy kis papucs ő.Még szerintem neki jobban fájt amit tőlem kapott,mint amit én tőle.Én voltam az első barátnője,szvl nem igazán tudtak erről figyelmeztetni :/

Rendőrségen én is gondolkozom

2019. jún. 19. 10:50
 7/32 A kérdező kommentje:
A bordáimnál van egy ököl méretű piros kék folt,és a combom felvan dagadva szinten lila,bizonyíték az van rá
2019. jún. 19. 10:51
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Orvosnál látleletet vetetsz, rendőrségen feljelentés. Utána egy-két fő társaságában felkeresed, megmondod neki, mennyi időt kap, hogy összeszedje a holmijait, és elhagyja a lakást. Kb. ennyi.
2019. jún. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis papucs? Akkor hogyhogy vele voltál?
2019. jún. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel. Elmebeteg állat.
2019. jún. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!