Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedjem el?

Figyelt kérdés

Évek óta visszatérünk egymáshoz, nekem ő volt A szerelem. de ebből sosem lesz semmi komoly, olyan ami tényleg komoly, tehát család,gyerekek..márpedig erre vágyom. 28vagyok lassan..

a kapcsolatunk elég különös, de leginkább értelmetlen. az eszem ezt mind tudja.


2019. jún. 20. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ìgy: minden jòt, szia!
2019. jún. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Te is szeretsz mártír lenni miközben a normális férfiakat elhajtod mi?
2019. jún. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Miből gondolod, hogy nem lesz semmi komoly?
2019. jún. 21. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy hogy keresel mást. Se veled se nélküled kapcsolatnak semmi értelme. Nekem volt és csak pazaroltuk egymás idejét.
2019. jún. 21. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem különös a kapcsolatotok, meg nincs benne semmi ilyen nyálas maszlag. Csak tipikus: fütyül, te meg ugrasz. Közben elcseszed a legjobb éveidet. Neki lesz komoly közben mással, de amíg keresi, összefekszik veled. Gratula, ha ehhez ragaszkodsz.
2019. jún. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem. nekem is volt más, hosszabb kapcsolatom is, nem várok rá. egyetlen baj van, nem érzek és nem éreztem senki iránt közel se olyat mint iránta. nem ugálok sehova, nem tini vagyok vágyálmokat kergetve. közben elüldözve a normális pasikat. egyszerűen mégsem tudott senki sem megfogni és a legutóbbi kapcsolatom erre ment rá. nem szerettem igazán, ő meg érezte...
2019. jún. 21. 09:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor is az eszedre kéne hallgatni és tenni rá, máshogy nem fog menni. És addig mással sem fog.
2019. jún. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!