Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisert az ex, engedjem el vagy hisztizzek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnem azzal kezdeni a tortenetet h lakotarskent kerultem kozel ehhez a fiuhoz.. eleinte nem igazan akart komolyabban kozeledni mert az ex bnoje (7eve) teljesen tonkre tette lekileg.. mind1.. kitartottam,konkretan vartam ra es arra h eldontse mit szeretne...(halkan megjegyeznem h ez miatt a lany miatt en is szivtam honapokig.. ) 3honapja egyutt vagyunk.. halal szerelmes vagyok.. allitolag o is es igy is erzem.. viszont...


Par hete meglattam h a draga exet nezegeti ezen a hihetetlenul hasznos kozossegi oldalon(facebook :D) szepen rakerdezem miert csinalta, nem tudott valaszt adni ra.. azt mondja nem erdekli.. es ugye vagyok olyan okos h azert utana neztem h mikor es hanyszor nezegett.. hat oszinten a pofam leszakadt.. kb hetente 2x meg akkor is mikor hazavitt bemutatni a csaladnak... es ha nem a csajt akkor a csaldjat nezegeti...

nagyon zavar, en nem akarok senki arnyekaban lenni.. lehet tul kombinalom de pl a csaj imadta az epret az en dragam meg a 100 fele zewa zsepi kozul pont egy epreset tudott venni mert semmilyen mas illatu nem volt... viccesnek hangzik de nekem nagyon rossz...

amilyen hulye vagyok siman bekepzelem h csak egy potlek vagyok es sosem fogok annyit jelenteni neki mint az a csaj...

Szerintetek szereti meg? Mit csinaljak?



2019. jan. 25. 15:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%
Ez kb. 12 éves szint. Mármint amit te művelsz kérdező. Nagyon gáz vagy.
2019. jan. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
Ex leszel hamarosan te is..
2019. jan. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hat veletek is csak egyel tobben lettunk ;)
2019. jan. 25. 15:50
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Töröltesd vele a profilját,mégis mit vársz.. ezek a mai kapcsik exem lesem,exem igy exem ugy,..
2019. jan. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Izabella220 ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Nagyon zavarna ez engem is.Nehéz megsaccolni mikor lesz teljesen túl az exen,de nemcsodálom ha pótlék érzésed van.Adj neki időt,aztán finoman de próbáld megértetni vele h ne a múlzon mazsolázzon a párod,hanem a jelenben éljen.
2019. jan. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Rockarc ***** válasza:
66%

Ha veled van, akkor tokmindegy a masik mit csinalt. Majd az egyutt elotoltott ido, elmenyek szepen kitakaritjak a regit. Gyanitom, ha akarna se tudna visszaszerezni a regit. Ne a facebook mondja meg neked, hogy mit kene tenned. Ennyi erovel a goroszkopokat is nezegethetned, meg tepkedhetned a viragszirmokat, hogy szeret, nem szeret. Engedd el a temat, es vesd bele magad a kovetkezo programba, hogy felejteni tudjon.


42F

2019. jan. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Arra mar megkertem h tiltsa le :) nem hajlando ra.. az a baj h nem tudjatok az egesz tortenetet se azt h az 1ev alatt min mentem keresztul ez miatt :) ezt most nagyvonalakban meseltem csak el.. de eleg szar h en olegetem o meg estenkent a csajt nezegeti es sovarog...
2019. jan. 25. 15:55
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát akkor meséld el nekünk. Ha más nem akkor nekem privátba.
2019. jan. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolatnak akkor van értelme, ha jól érzed magad benne. Neked meg saját bevallásod szerint szar ez az egész:

"ez miatt a lany miatt en is szivtam honapokig"

"nagyon zavar, en nem akarok senki arnyekaban lenni"

"viccesnek hangzik de nekem nagyon rossz..."

"1ev alatt min mentem keresztul ez miatt"


Akkor mi a fenének vagy vele, ha ennyire rossz. Egyértelmű, hogy te akarod jobban ezt a kapcsolatot, és mártírnak állítod be magad, hogy te mennyi mindent eltűrsz miatta. Hiába tiltja le a csajt, attól még gondolhat rá, álmodozhat róla. Sőt, a tiltott dolog még édesebb. 

2019. jan. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Arra tippelek, hogy a fiú túl hamar átmenet nélkül szedett fel téged (vagy te őt). Nem tudta lélekbe lezárni az előzőt. Meggyászolni és feldolgozni. Mert ott vagy a nyakán te.

A nagy szerelmek után kéne egy kis "regenerációs" idő, amíg átgondolja a dolgokat és lezárja, hogy legyen helye egy újnak.


Tanácsot nem tudok, mert ez a szitu igen nagy szop...ás mindenkinek. És pozitív kimenetelt sem láttam soha.

Túl hamar jöttél.

2019. jan. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!