Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engedjem neki vagy inkább ne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjem neki vagy inkább ne? Többi lent.

Figyelt kérdés
Öt éve együtt vagyunk a párommal. A kapcsolatunk elején sokat vitatkoztunk egy nő miatt, akitől a párom évekig többet szeretett volna szimpla barátságnál,sőt még egy hónappal a megismerkedésünk előtt is szerelmet vallott neki. (A nő hosszabb ideje boldog párkapcsolatban élt, amiről a párom is tudott.) Mikor ezt követően pár hét múlva összejöttünk, váltig állította, hogy az már a múlt, de továbbra is rendszeresen beszélgettek egymással messengeren. Képtelen voltam jó szemmel nézni a dolgokat, kértem, hogy szakítsanak meg egymással mindenféle kapcsolatot. Párom ezt kezdetben nem fogadta el, én próbáltam toleráns maradni, de mikor kiderült, hogy a hátam mögött találkoztak, akkor válaszút elé állítottam, mondtam neki, hogy döntse el, ki a fontosabb: ő vagy én. Végül engem választott, de félek csak azért, mert belátta, hogy a nőnek társként nem fog kelleni. Ennek már szintén több éve,ezalatt az idő alatt néhányszor összefutottak véletlenül a városban, ugyanis egy helyen élünk, de tudtommal semmi más interakció nem volt köztük. (Igaz, ezeket a találkozásokat is mindig jóval később tudtam meg egy-egy elszólásból, állítólag azért, mert nincs jelentőségük.) Múlt héten mindketten ugyanazon a rendezvényen a voltak, ezt onnan tudtam meg, hogy találtam egy közös szelfit a párom telefonjában teljesen véletlenül. Azóta megint nem hagy nyugodni a történet. Mi van, ha még mindig a nő után vágyakozik, és csak azért nem keresgeti külön, mert megtiltottam neki anno? Ti feloldanátok ezt a tilalmat, hogy a reakciókból lassacskán kiderüljön, hogy így, évek után mi a helyzet vagy hagynátok a sunyiba az egészet? 26/N
2018. okt. 22. 19:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%

* találtam egy közös szelfit a párom telefonjában teljesen véletlenül.


Az, hogy hülyének nézed magad, az egy dolog, de hogy másokat akarsz, annak mi értelme van?:D

2018. okt. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Tényleg így történt. Az ő telefonjával akartam csináltam kettőnkről képet, és az utolsó felvétel ilyenkor látszik alul a sarokban. Ott virítottak.
2018. okt. 22. 19:10
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Mi az, hogy engedd neki vagy ne? Nem zárhatod ketrecbe. Ugyanakkor átérzem a kétségbeesésed..ez a tipikus nincs ló, akkor jó a szamár is esete. A pasid epekedik a nő után ez egyértelmű, a találkozókat meg azért nem mondja el, mert igenis, hogy van jelentőségük. A párod jól megszívta, mert a nőnek nem kell, mert ott a párja, vagy néha becsúszik 1-1 kósza numera köztük és/ vagy egó simogatásra jó még neki a pasid. Ez egyedül számodra megalázó helyzet, mert szereted. De ő téged nem. Zárd le ezt a kapcsolatot, mert már most elindultatok a lejtőn. A kedves párod meg essen csak a 2 szék közül a pad alá. Sunyi, gerinctelen alak. Kitartás!
2018. okt. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
8%

Itt arról van szó, hogy a párod sokkal jobb pasi, mint amilyen jó nő te vagy. Ezért minden hülyeséget elnézel neki, még ezt is, hogy más nő után vágyakozik, valószínűleg alkalmanként meg is dugja.

Neked kell eldöntened, hogy lenyeled ezt egy életen át (amivel nincs semmi gond, ha ezt te tudatosan bevállalod), vagy keresel egy kevésbé jó pasit aki nem fog 24 órában hülyének nézni.

Ezt neked kell eldöntened.

2018. okt. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
#61: ezt a sok baromsagot honnan szeded?
2018. okt. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen már ketrecbe zártam azzal, hogy évekkel ezelőtt megtiltottam neki a kommunikációt a nővel.. És még az sem igaz, hogy jobb pasi nálam. Sok férfinak tetszem, nem erről van szó, egyszerűen szeretem őt és kötődöm hozzá, viszont nehezen tűröm annak a gonolatát, hogy esetleg egész életemben második legyek. Múlt héten viszont olyan mérges lettem, hogy elhatároztam, hogy véget vetek az egésznek, de ekkor eszembe jutott minden szép emlék,és rájöttem, hogy nem tudom ilyen könnyen lezárni.
2018. okt. 22. 19:24
 7/18 anonim ***** válasza:
Tudod az exem is mikor ezzel azzal összefutott a varosban meg elment teazni az exehez es utolag derult ki, mindig ugyanezt mondta hogy "nincs jelentősege"...erdekes modon ha a Kis Belaval meg a Nagy Jozsival talalkozott meg az osszes tenyleg jelentektelen dolgot mindig el tudta mondani...en nem tiltottam semmit de az ilyen mindig ezt fog csinalni nekem meg jobban esik a nyugalom, ugyhogy szavasztavasz lett neki.
2018. okt. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

De te elfogadtad a szamár szerepet, így van, mert meg te is írod.

"Végül engem választott, de félek csak azért, mert belátta, hogy a nőnek társként nem fog kelleni."


Akkor most miért panaszkodsz? Második vagy találkozik vele még akkor is, ha ezzel téged megbánt, szerintem a nő egyetlen szavára dobbantana.. szakítani nem akarsz, ezt így nem akarod akkor mit szeretnél? Még 5 évet várni, hogy hátha ez valtozik?

2018. okt. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Tok mindegy h tiltod v sem (eleve nem a tulajdonod h megtiltsd neki), meg mindig vagyakozik utana es en a helyedben bmennyire faj,elengednem. Mindig ott fog motoszkalni benne a mi lett vna ha erzes.

Siman lehet h a hatad mogott evek ota beszelnek.

2018. okt. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha szereted akkor tűrni fogsz, de készülj arra hogy amíg vágyik a másik nőre addig te semmi vagy neki, hiába hogy nem csal meg, de érzelmileg nem te vagy a középpontjában. Nem tudom hogy vagytok, mennyire mély a kapcsolat, de így ezt elolvasva azt mondom hogy ne alapozd rá a jövődet, ha jót akarsz magadnak.
2018. okt. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!