Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindkettőnk párkapcsolata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindkettőnk párkapcsolata rossz, de vajon én bejövök neki?

Figyelt kérdés
Van egy kollégám akivel nagyon jól megértjük egymást, együtt járunk kávézni, kajálni, cigizni is kijön velem pedig ő nem is cigizik. Nagyon sokat hülyülünk egymással, mindig figyel arra amit mondok, kedves velem és megértő, ha nem vagyok bent éppen akkor pedig maga alatt van, volt rá példa hogy egy műszak alkalmával írt hogy mennyire rossz bent és hiányzom onnan. Tehát olyan mintha egymást mozgatnánk ott bent, egyik a másik nélkül nem működik... Hazafelé a buszon akkor is mellém ül ha lenne máshol is hely, szorosan mellém, úgy próbál helyezkedni hogy hozzám érjen. Munkahelyen kívül is sokat beszélünk van hogy már hajnalban rám ír, néha telefonálunk is egymással, olyan mintha a lelkitársam lenne és jobban odafigyel rám mint a saját párom... Szerintetek mit tegyek? Egyáltalán bejövök a kollégámnak? Köszönöm előre is! Trollok kíméljenek?

2019. jún. 23. 15:56
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném hogy amikor meglát fülig ér a szája és hosszasan néz mosolyogva rám
2019. jún. 23. 15:59
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Trollok kíméljenek. Szóval már te is tudod előre, hogy nem helyes párkapcsolat mellett elkezdeni kavargatni, és tudod, hogy sokan ellenezni fogják itt. Ha szerelmesek vagytok, és úgy érzitek megéri, akkor véget kell veti a jelenlegi kapcsolatotoknak, és együtt elkezdeni. Ha nem teszitek ezt meg, akkor ne keverjetek semmiképp. Itt senkisem fogja azt javasolni, hogy kamatyoljatok a párotok tudta nélkül, nem véletlen, mert csak az első két opció létezik, a legutóbbi pedig gerinctelen és meggondolatlan húzás lenne.
2019. jún. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Pont ez a gondom... Semmiképpen se szeretnék úgy összejönni vele hogy mindkettőnknek van párunk... Csak nem tudom eldönteni hogy csak barát vagyok neki vagy többet szeretne... Mert ha azbitóbbi áll fenn akkor felhagyok a mostani kapcsolatommal de mindenképpen biztosra szeretnék menni előtte
2019. jún. 23. 16:05
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
És ha rossz a párkapcsolatotok, akkor miért vagytok benne?
2019. jún. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hát beszéljetek nyílt kártyával. Miért nem kérdezted meg eddig tőle hányadán álltok? Mondd el neki, hogy érzel valamit, és kérdezd meg, viszonozza-e. Ha igen, szakítsatok otthon. Ha nem, akkor te mindenképp szakíts, mert olyan kapcsolatban vagy, amibe nem fér bele egy 3. fél iránti rajongás.
2019. jún. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Mi az, hogy biztosra menni? Benne egy lavór kakiba, de addig maradni is akarsz, amíg nincs biztos, ahova rögtön ugorhatsz? Eszem megáll! Mondjuk a phaszi sem különb, dettó ugyanez.
2019. jún. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én nem tudok kilépni mert nincs hova mennem, egyedül nem tudnék egy albérletet fizetni az alkalmazotti fizetésemből, a kollégámnak meg a közös vagyon a gond... Óriási hitel van a házon
2019. jún. 23. 16:09
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja szivem akkor szenvedj azzal a szerencsétlen emberrel, akit átversz, csak azért, mert fedél kell a fejed fölé. Dugjatok a kollégával, előbb utóbb úgyis kiraknak otthonról ha kiderül. Ezt akartad hallani? Mert mindenre amit írok, van kifogásod. Kész itt befejeztem.
2019. jún. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Szóval marha nehéz ez... Nekünk nincs saját lakásunk mert édesanyámék elvesztették a hitel miatt és egyedül baromi nehéz, pedig jobb lenne egyedül de akkor földönfutóvá válok
2019. jún. 23. 16:12
 10/18 A kérdező kommentje:
Már leírtam hogy ha komolyan gondolná ő is a dolgot velem akkor szakítanék itthon a párommal, és csak utána "dugnánk",te meg jobb lenne ha normálisan beszélnél mert nem a seggedből rángattál ki... Alpári vagy egy kicsit
2019. jún. 23. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!