Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiú és Lány között lehet csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú és Lány között lehet csak barátság?

Figyelt kérdés
Szóval az a kérdésem, hogy szerintetek lehet e csak barátság fiú és lány között ami nem fordul előbb utóbb szerelemmé az egyik félnél. A rövid story az, hogy barátnőm 4 hónapja költözött hozzám az előtt 100km-re lakott tőlem tehát nem igen ismerős erre. A munahelyén van egy srác aki próbál barátkozni vele barátnőm meg bele ment, mert alapból nehezen batátkozik és úgy gondolta, hogy ideális lenne, mert szeretne segíteni a srácnak nőt találni, mert ez a srác 29 évesen szűz tipikusan az a mindenkire ráírok neten akit csak bedob a face, ha van pasija vagy nem vagy férje. Aztán találkoznak ketten baráti programokon pl sétálnak meg ilyesmi. Szerintetek itt milenne a jó megoldás, mert zavar, hogy sokat találkoznak de nem akarom azt sem, hogy barátnőm azt éreze, hogy be zárom otthonra és nem mehet sehova, mert itt nincsenek barátai

2019. jún. 23. 16:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem. A srác előbb-utóbb többet akar majd, innentől pedig a barátnődön fog múlni a dolog.
2019. jún. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

Pontosan ahogy az első írja.

Sajat tapasztalatomból mondom, a fiúnak valószínű tetszik a barátnőd, de előbb utóbb szerelmes is lesz belé.

Egy olyan fiú akivel nem nagyon foglalkoztak eddig lányok, főleg. De ez még nem jelenti azt, hogy a barátnőd ezt viszonozná.

2019. jún. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Lehet barátság, de a fiú-lány barátságnak nevezett kapcsolatok 90%-a nem az.
2019. jún. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, ismerek rá példát.
2019. jún. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Ha mindkettő heteró akkor az egyik többet akar csak határozatlan ideig még kivár....
2019. jún. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Nos igazából barátnőmből nem nézném ki, hogy megcsalna csak azért na mégis ott motoszkál a fejemben, hogy ebből bajom lehet. Ilyen esetben tudok tenni valamit vagy nem igen?

Kaptam olyan remek ötletet haveroktól, hogy mivel jóban vagyok egy cigány vajda fiával beszéljek vele aztán egy 10-15 cigányal kapjam el a munkája után meg utánn egy 2 hétig naponta legyen fenyítve az ember aztán leáll. Most nyílván ez után tuti lepattanna de ez már durva lenne

2019. jún. 23. 16:57
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a barátnődnek mond meg, hogy ez zavar téged. Ebből így csak feszültség lesz. Egy ilyen barátság nem nagyon működik, esetleg inkább egy baráti társaságban.
2019. jún. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem vannak fiú haverjaim. Nem olyan mély a barátságunk, nem beszéljük meg az életünk minden apró részletét egymással, de amikor nehéz helyzetben voltam, számíthattam rájuk. Egyikük sem akar többet ennél, pedig mindannyian szinglik. Szóval szerintem ilyen felállásban működhet, ha nem mélyítik el túlságosan a dolgot.
2019. jún. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az a baj nem tudom miről beszélnek. Hát napi szinten dumálnak neten meg ugye egy helyen dolgoznak. Tehát ezért mondtam, hogy zavar, hogy sokat vannak együtt
2019. jún. 23. 18:40
 10/13 anonim ***** válasza:
Azért elég bátor vagy kérdező, számításba vettél olyat hogy 10-15 embert küldj rá egyetlen emberre aki konkrétan még nem is tett ellened. Csodálom hogy a barátnőd miért nem kérte eddig meg a te kezedet kockáztatva egy ilyen főnyereményt
2019. jún. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!