Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ebben a helyzetben? (elhanyagolás)

Figyelt kérdés
A "párom" sz___arik rám nagy ívben,az exfeleségével is többet foglalkozik mint velem. Vagy a kölykei s___eggében lóg és azokat furikázza vagy az anyjánál van. 2 éve ez megy. 3 vagy 4 hónapja nem szexeltünk,már arra se emlékszem hogy néz ki ruha nélkül.kb. 1 éve nem voltunk sehol se kirándulni se egy randin. Minden nem láthatásos hétvégén elhúz a városból,nehogy véletlen velem kelljen lennie mert neki "dolga van" de igazából sose tudom hol van. Azt mondja soha többet nem hanyagol el semmit miattam (csak engem) mert amikor udvarolt 1 évig azt nem "becsültem eléggé" értsd. nem csapdostam össze a bokám ha hetente 1 napot hajlandó volt velem tölteni és néha a hétvégét,de akkor is csak aludt és megette amit főztem és kb. ennyi volt. Mostmár 2 éve nála van az egyik gyereke,azóta még a munkahelyére is behordja,velem pontosan 0 időt tölt,felháborodik és követelőzőnek nevez ha szóba hozom hogy mi lenne ha előbújna a kölyök s_____eggéből és velem is törődne. Az exanyucit is többet látja mint engem,ahhoz 2hetente elvezet,hozzám annyira se,pedig kb. 5km-re lakom a munkahelyétől. 3 és fél éve vagyunk "együtt" (vagyis inkább én egyedül) és sehova nem haladt a kapcsolat,belengette az eljegyzést,ígért fűt fát bokrot,de végül semmit nem tartott be. Összeköltözni se lehet vele mert a kis hejcegnőcskéjével él és annak a sz____arrá elkényeztetése teszi ki a mindennapjait. A telefonját 10ből egyszer ha felveszi ha hívom és akkor is rámcsapja amint megkérdezem mikor szándékozik végre egy napot velem tölteni.
2019. jún. 23. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
es ezt te miert turod 2 eve? ennyire ketsegbeesett labtorlo vagy?
2019. jún. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Tedd felagadnak a kérdést, hogy érdemes ezt egyáltalán folytatni? Most komolyan ha így beszélsz vele vagy róla akkor te sem szereted igazán és gondolom ő sem téged...

Minek vagy még vele?

2019. jún. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"Összeköltözni se lehet vele "


És minek akarnal?

Minek vagy egyáltalán vele?

2019. jún. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

S2ar neked, ha ennél jobbat nem tudtál összekaparni, most meg kapálózol, mert igazán neki se kellesz, csak ő se talált jobbat.

Megérdemlitek egymást.

2019. jún. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Hát az írásod stílusa alapján kialakult egy kép bennem rólad. Én megértem hogy hanyagol téged. Gondolom nem jutott még el arra a pontra hogy kirúgjon. Az isten irgalmazza az ilyen nőktől a férfiakat.
2019. jún. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mert az ember színes szagos szóvirágokban beszél amikor kiderül hogy a kedves párja a jövő hétvégét is valami fax haverjánál tölti úgy hogy már 2hete nem látta. Aha. Egyébiránt iskolázott,intelligens ember vagyok,de mutass már nekem valakit,akinek nem lenne tele a töke 1-2-3 ilyen év után és tekeredne csomókba az amúgy is megtépázott idegrendszere..
2019. jún. 23. 19:57
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem inkabb olyanokat mutatok neked, akik ezt 1 honap utan otthagyjak, mert nem akarjak a megtepazott kis idegrendszerüket meg ezzel is szetcsheszni.


de itt vagy te, a mártír, aki olyan jó, de ez a rossz fene ura hanyagolja. legalább lehet panaszkodni, hogy ő milyen jó ember, de hát az ura, az ura...


sok boldogságot, úgy látszik te ettől a mártírszereptől vagy elégedett, mert normális ember ezt nem tűri.

2019. jún. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Lenne tippem, vajon hova megy, mikor elhúz a városból,és hogy téged miért hanyagol. Nem látod a nyilvánvalót. Nem érdekled, hagyd a francba, és olyat keress, akinek számítasz!
2019. jún. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy így jártál de ez a pasi nem becsül meg téged! Még hogy téged nevez követelőzőnek? Naa neee! Arra vágysz, ami egy párkapcsolatban normális és alap, de ő ezt nem adja meg neked és még neki áll feljebb?

Szerintem keress valakit, akinél te vagy az első...

2019. jún. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Tudod, ki viselné el ezt 1-2-3 éven keresztül... Egyszer megcsinálná velem, azt mondom oké, előfordul, de legfeljebb a harmadik alkalomnál úszna a türelmem, nemhogy 3 év után. Semmi nem tart titeket össze, még csak együtt se laktok, akkor minek húzod mellette az időd? Mindig csak második leszel, ez nyilvánvaló, miért elégedsz meg ezzel?
2019. jún. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!