Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem is ertem hogy gondolja?

Figyelt kérdés

Barátnőm tesójáék 22evesek ugyanannyi ideje vannak együtt mint mi 5éve.

Tegnap mesélték barátnőmnek hogy felveszik a csokot meg jöhet a gyerek meg a házasság kicsit később.


Erre barátnőm mondja hogy nekünk is még kéne beszélni ma ezeket mert h ők fiatalabbak és úgy gondolkodnak már komolyabb lépéseken..oke h szó volt már a gyerekről stb.de én mondtam h egyelőre legyen lakás meg némi tartalék nem akarok ha nem muszáj nagy terhet a nyakamba venni ami az anyagiakat illeti. Kb 3ev és a fundamenta lejár, tehát az könnyebbe tenne az életet addig meg tudunk élni spórolni mivel nem kell albérletet fizetni.. Akkor minek vegyek hitelt addig a nyakamba?


Úgy érzem mintha ez egy lenyegtelen beszelgetes lenne mint pl.mi legyen a vacsi..


2019. jún. 24. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Ez van amikor gyerekek felnőttesdit akarnak játszani. Utálom az ilyen felelőtlen idiótákat akik gyakorlatilag a semmire akarnak gyereket csinálni, pláne ha CSOK-ra, amivel hatalmasat lehet bukni mert direkt félre vannak az emberek tájékoztatva. Figyelj csak majd a saját kárukon megtanulják. Nem lehet az ilyennel mit kezdeni. Rengeteg ilyen ember van, egyik hiteléből fizeti vissza a másikat mert gondolkodás nélkül beleugrik ilyen hülyeségekbe mert "hát az xy-nak is bejött" (neki se jött be de valamivel fel kell vágni). Örülj neki, hogy neked több eszed van ennél és nem csinálsz a semmire gyereket meg hitelt a nyakatokba. Hogyha a barátnődnek ez nem tök egyértelmű akkor lennének kétségeim vele kapcsolatban mondjuk...
2019. jún. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A múltkor olvastam itt, hogy valakinek a babaváró lesz az önrész a csokhoz. Csak gratulálni tudok, egyik hitellel a másikat, aztán mindkettő gyerekvállaláshoz meg el-nem-váláshoz van kötve, olyan dolgokhoz, amiket nem igazán tudsz kontrollálni. Bravó.

Szerintem mondd el ezt neki. Hogy persze, beszélgessünk erről állapítsuk meg a távlatot, döntsünk egyezzünk meg, de akkor legyen az az egyezség. Érvelj neki. Sajnos nőtársaim hajlamosak begolyózni, amikor azt látják, hogy más nők "babáznak" (mintha valami játék lenne...), és akkor ők is azonnal akarnak, mert irigylik. Ebbe ne menj bele. Ez legyen racionális döntés.

2019. jún. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen ilyesmit soha nem vennék a nyakamba. Semmit nem jelent hogy 5 éve vannak együtt ez még igazából tiniszerelem. Mi a biztosíték hogy ők még pl 3 év múlva is együtt lesznek? Semmi. Felveszik a hitelt aztán jön a gyerek első szülés után mint ahogy itt is van panasz rá az oldalon eltávolodnak a felek. Anyuka babázik és sajnálkozik apuka meg eljár máshoz stb stb. Barátnőd gondolom ő se olyan idősebb és most rájött az irigység hogy a tesója már ezt tervezi ti meg semmit. Mond el neki itt ki mit válaszolt.
2019. jún. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mi 26n én 31f. Ők pedig 22evesek.
2019. jún. 24. 16:32
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ès most hol èltek, ha most sem fizettek albèrletet?
2019. jún. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit gondolnak az emberek! Egy gyerek vagy kettő vagy három stb fel kell nevelni! Minimum 25 évig otthon van! Remélem a csokotok elég lesz rá! Hahaha!
2019. jún. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem mi hanem tesójáék akarják fel venni..


Szerencsére van a családomnak egy üres lakása.

2019. jún. 24. 19:16
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
Gondolom a barátnőd lassan már babázni szeretne. Ez a majd ha lesz saját lakásunk, majd ha lesz ennyi meg annyi tartalèk, majd ha ez lesz, majd ha az....sok a HA így 5 ève együtt, 30 tájèkán...
2019. jún. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Te nem gondolod komolyan ezt a kapcsolatot. Csak hülyíted szegény nőcit.

Üres lakással, albi fizetés nélkül 30 körül már természetes, h nagyobb dolgokat csináljátok együtt. 22 évesen még korai persze, de nektek már nem.

És h h nincs tartalék, ha nincs albi, nem is értem. Na mindegy. Szerencsére nem az én palim vagy.

2019. júl. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!