Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mielőtt elkezdenénk a közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mielőtt elkezdenénk a közös jövőnket, szertnék még pasizni. De ez nem megoldható, ugye?!

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok a barátomba és ő is belém. Azt tervezgetjük hogy hol fogunk majd lakni, hány gyerekünk leszz, stb, szal a közös jövőnket. Nekem Ő még csak a 2. barátom és az elmúlt napokban azopn gondolkoztam hogy milyen jó lenne még pasizni... leheth azért mert rám hajtott pár srác és elég helyesek de tudom h velük nem élném le az életemet, a barátommal viszont le tudnám élni, csak én még nem pasiztam ki magamat. Neki már rengeteg csajozós kalandja volt, ő már tényleg készen áll leélni velem az élketét de nekem jó lenne előtte még 1-2 pasi pár hónapra. Viszont szerelmes vagyok és nem tudom ez hogy lenne megoldható. Sztetek mit tegyek?

17/L barátom pedig 18/F


2010. júl. 9. 14:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát akkor gyere össze vele, majd a 2 haver meg 2 ellenségé válik miattad.Am nem igazán értem miért akarsz több férfival kavarni , mivel leszel jobb ettől ??
2010. júl. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Te kiosztasz másokat közbe az utolsó kommentedből is kitűnik, ha ilyen szinten más pasikra vágysz nem szereted a barátod csak azt hiszed. Becsaphatod magad, de ez az igazság. És igen képzeld nekem ha barátom van, eszembe se jut, hogy milyen jó lenne más kezét fogni meg csókolózni vele, arra van a barátom.
2010. júl. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A másik dolog , hogy barátom nőjére nem nyomulok még ha szakítottak is , nagyon könnyen végetvet a barátságnak , és sztem te nem hinném hogy megérsz neki ennyit.
2010. júl. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát meglátszik még h 17 éves vagy :)
2010. júl. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!