Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szakítsak, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítsak, és másikkal legyek, vagy várjak még?

Figyelt kérdés
szóval,van egy barátom akivel 2ésfél éve vagyok együtt...1éve költöztem hozzá,de már nem olyan jó vele mint az elején...sok mindent tilt,féltékenykedik,elolvassa az smseim..nem rég megütött nagyon csúnyán összevesztünk,és akkor majdnem ott hagytam,de vhogy nem megy...sok mindent közösen vettünk a lakásba...de viszont van egy munkatársam aki iránt többet érzek mint barátság,sőt csók is volt,aranyos meg minden...mindenki azt tanácsolja h haggyam ott a jelenlegi barátom de vhogy nem tudom megtenni...
2010. júl. 9. 15:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hacsak nem szex közben izgatási céllal ütött meg, akkor minél előbb hagyd ott a barátod. Ilyet egy nő se tűrjön el egy férfitől.
2010. júl. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nincs köztünk már sex sem...de az a baj hogy könyörgött,és megbánta,és megsajnáltam...=(
2010. júl. 9. 16:01
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha már szex sincs, akkor ennek a kapcsolatnak nincs jövője. Te pedig csak elpocsékolod az idődet. Majd túl lesz rajtad, de te mondd ki a végszót. Minél előbb.
2010. júl. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindig ez van , ez a női hiúság és butaság. Közben meg kihasználjátok egy másik pasi kedvességét jóságát és hoppon hagyjátok.
2010. júl. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Szerintem költözz vissza a szüleidhez egy időre. Azt úgysem tilthatja meg. Várj egy kis időt, még a viharok lecsitulnak. És minden szabad perced használd ki! Ameddig úgyérzed, hogy szükséged van magányra, maradj is ott. Aztán mikor már nem bírod, gondolj át mindent. Fuss át ezeken a kérdéseken: Hiányzott Ő nekem? Kívántam? és hogyha úgyérzed, hogy Igen, hiányzott, menj hozzá vissza, és mindent beszéljetek meg. Mondd meg neki, hogyha ezt tovább folytatja, ugyanúgy elmész, mint előtte. És hogyha nemtud téged megérteni, feltétlen hagyd ott. Legalábbis szerintem rögtön a kapcsolat után nem érdemes belekezdeni egy másikba. Lehet, hogy később megbánod hogy a másikat választod. Na azért ezt gondold át.
2010. júl. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
szüleimhez nem szeretnék hazaköltözni,apa miatt:Sha el is mennék nem haza...az a baj hogy sokszor ígérte hogy megváltozik és más lesz...de eddig nem sikerült neki,most fog vizsgázni,addig nem szeretném ott hagyni nehogy én legyek az oka ha nem sikerül neki,mert sajnos képes lesz és nem teszi le a vizsgát azt meg én sem szeretném...és van még amit közösen kell törlesztenünk:S nem egyszerre akartam a másik sráccal lenni hanem egy kis idő után...
2010. júl. 9. 16:19
 7/11 anonim válasza:
Akkor sajnos ÉN nemtudok segíteni. Úgylátszik, nagyon bizonytalan vagy :)
2010. júl. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak szánalomból ne legyél vele, ez biztos.
2010. júl. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
az a legrosszabb hogy a másik srác nagyon bizonygatja hogy tetszek neki,meg belém tudna szeretni és ő nem lenne olyan mint a jelenlegi barátom...én nem kihasználom a srác kedvességét csak egyszerűn jobb már vele...
2010. júl. 9. 18:05
 10/11 anonim ***** válasza:

Menj a másik sráchoz akkor... Ha megütött lehet h csak a kezdet, és sokkal durvábbakra is képes lenne. Én olyat nem tudnék szeretni aki bánt.


16:32 vagyok. :)

2010. júl. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!