Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vágyom sok szexre, ellenté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vágyom sok szexre, ellentétben a párommal?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt, egy héten kb 3szor találkozunk, és mostanában mindig későn jutunk ágyba, így már csak az alváshoz van kedvem, nagyon fáradt vagyok. Megszólt, hogy lehetne több is a szexből. 2 napja kb semmi erőm nem volt, de a kedvéért megvolt. De azóta, ugy érzem magam, mintha csak azért mennék hozzá hogy dugjunk.

Teljesen normális ha egy 23 éves nő nem igényli mindig a szexet? Szívesen bujnék össze vele, beszélgetni, filmezni vagy csak pihenni.


2019. jún. 27. 17:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%
Jó a szex, de könyörgöm, ne tegyük már kötelezővé.Nem jó ha szex miatt feszkó van két ember közt!
2019. jún. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Azért nem kívánod,mert ritkán talâlkoztok.De akkor is keveselled a beszélgetést,nem érzed a kedvességet,a szeretetet,nincs vagy minimális a közös program,akár napközben,és nem csak a filmnézés.Hiányzik a kötetlen összebùjást,amikor nem azt hiszed,hogy úgyis szexet akar.Sztem csak ennyi a baj,és más nem.
2019. jún. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem annyira gáz, de hosszútávon ezt megtartani nem okés.

Én azután éreztem, hogy kevesebbet van kedvem szexelni, hogy elkezdtem szedni a fogamzásgátlót. Miután együtt lakunk így alapvetően bármikor van alkalmunk rá,de van, hogy mondom, hogy nem szeretnék, és kész. Ha nem érti meg, akkor beszéld meg vele, és ha azután se, akkor ez nem fenntartható hosszútávon.


Esetleg próbáljatok meg közös lazulós dolgot csinálni, és azután hátha több kedved lesz,hogy feltöltődsz azzal, amit szeretnél, filmezés, bújás, egy üveg bor tv előtt, esetleg valami játék a gépen, stb.


Mi gyerekkorunkat idézve játszottunk a Spore-ral, és nagy felüdülés volt egyszerre játszani, beszélhetni, nosztalgiázni, és mesélni sztorikat. De bármi ilyesmi jó lehet:)

2019. jún. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, de főleg a 12es írta le mit érzek belül.
2019. jún. 27. 21:04
 15/16 anonim ***** válasza:
De ha így érzel, akkor ezzel a kapcsolattal nem az a legnagyobb gond, hogy nem egywzik a szexuális igényetek.
2019. jún. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Tudom,beszéltünk már erről a párommal.csak nem nagyon változott semmi.minap is lett volna alkalma eljönni hozzám, de ivott egy summersbyt tesójával, hogy meglett a jogsija. Aztan igy meg nem ülhet a volán möge.
2019. jún. 27. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!