Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha zavar hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha zavar hogy a barátomnak soha semmiért nem kellett megküzdenie az életben?

Figyelt kérdés

Egy éve járunk, de még mindig zavar. Nem tudom hogyan küzdhetném le ezt az érzést. Az én szüleim nagyon szegények és nagyon meg kellett küzdenem azért, hogy legyen egy jó diplomám. Az egyetem mellett is végig dolgoztam és így is mindent elsőre teljesítettem. A barátomnak ellenben a 18. születésnapjára vettek egy nagyon márkás autót és egy házat is. Az első egyetem ahova járt az nem vált be neki, így 2 év után elkezdett egy másikat, amit azóta befejezett, de több idő alatt, mint kellett volna, mert sokszor bukott. Most jó állása van, de így is támogatja a családja. Az a problémám ezzel, hogy hiába nagyon kedves és érzékeny a barátom, ha egyszer mélyen belül lenézem emiatt és nem tudom tisztelni, mint férfit. Nagyon szeretném ha ez működne, mert amúgy minden nagyon jól működik köztünk, csak ez a része zavar.

27N


2019. jún. 28. 13:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
71%

Irigy és rosszindulatú vagy. Tipikus dögöljön meg a szomszéd tehene is.

Nem is szereted. Ha szeretnéd, örülnél neki, hogy nem kellett sose szenvednie, hogy jó élete van, értékelnéd hogy vele neked is jobb életed lehet, hálás lennél érte. Sajnálom, hogy ilyen barátnője van.

Gondolj bele, mennyien vannak akiknek a tiédnél is sokkal suarabb élete van. Azok is nézzenek le, mert neked nem a pocsolyából kell innod, meg megküzdeni egy falat kajáért a testvéreddel? Érted, a tiednél is van lejjebb bőven.

Annyit tehetsz, hogy tudatosítod magadban, amikor ezek az érzések feltörnek, hogy ez hülyeség és egy f asz vagy. Ha elég intelligens vagy, talán tudsz változtatni. Ha nem, akkor meg szakíts.

2019. jún. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

"Az első egyetem ahova járt az nem vált be neki, így 2 év után elkezdett egy másikat, amit azóta befejezett, de több idő alatt, mint kellett volna, mert sokszor bukott."


Ennyi erővel ő is mondhatná, hogy irigy rád, amiért mindened meglett elsőre, és sosem ismerted meg azt az érzést, hogy milyen dékáni engedélyért kuncsorogni.


Inkább örülnél, hogy nincsenek anyagi gondjaitok, mert úgy látom, hogy most veled is megosztja a jólétet...

2019. jún. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ne viccelj. Ha minden más stimmel, miért nem örülsz, hogy garantált az anyagi biztonság? Ha nincs gond, hát gerjesszünk, az a tuti. Gondolom, azért nem probléma beleülni az autóba meg beköltözni a házba. De lenézni lenézed. Gratulálok.

Nem értem ezt a fajta morált, hogy csak annak van értéke, amiért "meg kellett küzdeni". Hogy csak a szenvedésből fakadhat érték. Így lesznek ám a mártír típusú emberek, akik mindenkit tönkretesznek maguk körül, de mégis folyton magukat sajnálják. Ha lenézed amiatt, hogy szerencsésebb, mint te, akkor nem benne van a hiba, hanem benned. Az a tanácsom, hogy gondolkodj el magadon.

2019. jún. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!