Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tényleg azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg azért bántott amit állítót vagy más okból?

Figyelt kérdés

1eve vagyok együtt vele zavart hogy meg tartotta a 25-30 ezres árban mozgó monitort amit az exétől kapott és mindig volt kifogás hogy mért nem vesz másikat.

Földhöz vágtam mérgemben egy veszekedés után és ő erre akkora pofont adott hogy 3mm-es lyukba kiszakadt a bal fülemnél a dobhártyám bosszúból kis pár centis vágást ejtettem a karján. El akart hagyni kibékültünk közös pénzből 50ezerért vettünk neki újat.

Ő azt állította nem azért reagált úgy mert hogy kitől volt a monitor hanem azért mert kárt tettem a cucában.

Nálam él, és hol el akar költözni hol nem és sokszor ha dühös rám pofon ver de eddig még sose adott ekkorát mint most és sokat veszekszünk szinte mindenen hazimunkátol kezdve mindenen.


Én 27vagyok ő 30éves előttem több éves kapcsolata volt velem csak egy éve van.



2019. jún. 30. 15:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért vagy még vele, ha ilyen??

Néha pofon vág... te se vagy százas.

Téged meg mit zavart az a monitor? Nem a volt nője élethű szobra állt a hálóban.

...

2019. jún. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a szituban komolyan annyi eszed van, hogy az a kerdesed, hogy MIERT ver epp agyon a kanod? Nem full mindegy? Nem egyeryelmu felnott gondolkodokepes emberkent, hogy ez nem egy mukodokepes kapcsolat, amit folytatni kene, mert bantalmaznak? Tök mindegy hogy epp miert.
2019. jún. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Zavart hogy minek ragaszkodik úgy ahhoz amit olyasvalakitől van akivel együtt sincs és állítólag el akar felejteni.

Meg azzal jön hogy neki nem számít a pénz de amikor alig van pénzünk tiszta ideg hogy leszünk el a következő fizetésig szoval azért mást mond mint amit tesz.

2019. jún. 30. 15:36
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te teljesen idióta vagy? Az egy dolog, hogy azért ragaszkodik a monitorhoz, mert jó és mi a francnak cserélné le. De téged többször felpofozott már és ezt mintegy mellékes tényként említed? Te nem vagy százas, ha egy percig is vele maradsz, és egyszerűen nem érdemelsz választ erre a kérdésre.
2019. jún. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha alig van pénze és földhöz csapod a monitorát (ami egy használati és nem dísztárgy), akkor ne csodálkozz, hogy pipa lett. Nyilván elítélem, hogy ver téged, de rólad sincs pozitívabb véleményem.

32/f

2019. jún. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az nem igaz hogy alig van pénze mert a gyárban mindketten 140ezret kapunk és rá 5nappal mikor kibékültünk vettünk 50ezres monitort csak mindig volt kifogás mért nem akart venni újat.
2019. jún. 30. 16:37
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik pofozkodik, a másik szurkál, törnek-zúznak...

Összeillő páros vagytok. Sok boldogságot!

Mi a kérdés?

2019. jún. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Azert ez a monitoron valo veszekedés elég gyerekes dolog.

Nem az exet szereti csak a monitort meg szükséges hazsnalnia ,kar volt tönkretenni jobb helyre is lehetett volna költeni az 50ezret valami jo közös programra pl :)

2019. jún. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Amugy se mentünk soha sehova és alapból mindigis csak a négy fal volt és kész.
2019. jún. 30. 17:30
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mónika show szint... fantasztikusak vagytok!
2019. jún. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!