Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tényleg azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg azért bántott amit állítót vagy más okból?

Figyelt kérdés

1eve vagyok együtt vele zavart hogy meg tartotta a 25-30 ezres árban mozgó monitort amit az exétől kapott és mindig volt kifogás hogy mért nem vesz másikat.

Földhöz vágtam mérgemben egy veszekedés után és ő erre akkora pofont adott hogy 3mm-es lyukba kiszakadt a bal fülemnél a dobhártyám bosszúból kis pár centis vágást ejtettem a karján. El akart hagyni kibékültünk közös pénzből 50ezerért vettünk neki újat.

Ő azt állította nem azért reagált úgy mert hogy kitől volt a monitor hanem azért mert kárt tettem a cucában.

Nálam él, és hol el akar költözni hol nem és sokszor ha dühös rám pofon ver de eddig még sose adott ekkorát mint most és sokat veszekszünk szinte mindenen hazimunkátol kezdve mindenen.


Én 27vagyok ő 30éves előttem több éves kapcsolata volt velem csak egy éve van.



2019. jún. 30. 15:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
36%
Hagyd el a francba. Csak rosszabb lesz. Látja hogy vehet, nincsen retorzio.
2019. jún. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Eszem megáll, de komolyan. Az egyik tör-zúz, meg vagdos, ha nem tetszik neki valami, a másiknak meg majdnem mindenre a pofozkodás az első reakciója. Putri.


Légyszi, maradjatok együtt és kímésljétek meg magatoktól a normális embereket!

2019. jún. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!