Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan oldjuk meg a nyaralásokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjuk meg a nyaralásokat?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy lánnyal január közepén. Nagyon jól kijövünk egymással. A probléma az, hogy az elkövetkezendő 3 hónapban 3 nyaralás van neki lefoglalva. Azt mondta, hogy mindenhová menjünk együtt, mert lehet még módosítani a szállásokat.

Az eljő az jövőhéten lenne a családjával Horvátországban egy hét. A következő augusztus a barátaival Erdélyben egy hét. Illetve szeptemberben Dubai a testvérével illetve annak a férjével.

Én lakást vásároltam a múlthónapban így nem nagyon állok jól anyagilag. Mondta, hogy nincs ezzel semmi baj majd ő kifizeti az én részemet. De ez nekem nagyon kellemetlen. Mondtam, hogy válasszon ki egy nyaralást oda elmegyek. Az mondta, akkor ő a többire nem megy el. Én ezt nem szeretném, mert már az előtt le volt foglalva minden, hogy mi össze jöttünk volna.


2019. júl. 1. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Próbáld rábeszélni hogy 2-re menjen el nélküled, ha neked anyagilag nem férnek most bele. Esetleg munkára is hivatkozhatsz hogy nem fér bele ennyi nyaralás.
2019. júl. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem pedig ne aggodalmaskodj ezen.


Ha nem akarná, hogy vele menj akkor hidd el, hogy nem fizetné ki és kitalálna valamit, hogy te miért nem mész velük.


De azt akarja, hogy menj vele. Szóval szerintem kussolj, legyél kedves vele tegyél a kedvére légy figyelmes és menj el mindenhová.

2019. júl. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Kettes, hát azért a bőr a pofámról leégne, ha három hónapon belül háromszor nyaralnék a nőm pénzén.
2019. júl. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
felejtős
2019. júl. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Azért Dubajba kimenni nem olcsó mulatság, én se kussolnék és hagynám hogy a barátnőm fizesse, nem szeretnék egy fél éves kapcsolatban máris ekkora összeggel lógni. Talán még Erdély lenne a legjobb, szerintem kicsit korai máris anyósékkal közösen nyaralni.
2019. júl. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is az Erdélybe mennék legszívesebben. Találkoztam már a szüleivel, de azért velük mégsem mennék nyaralni. Másabb a barátaival.
2019. júl. 1. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!