Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bántalmazó kapcsolat után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántalmazó kapcsolat után hogy lehet az életet folytatni? Semmi nem lesz olyan, mint előtte volt

Figyelt kérdés
Csak hónapokig voltam egy ilyen kapcsolatban, de így is megviselt engem. Neki adtam oda az ártatlanságomat 26 évesen, de ő azt erőszakosan vette el tőlem. Arra gondolok, hogy az előttem lévőkkel jobban bánt, illetve az utánam lévőkkel jobban fog bánni, csak engem nézett semmibe. Ő szakított velem. Már azóta eltelt 5 hónap, de nem tudtam magam túl tenni ezen.
2019. júl. 2. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Tök egyszerű: folyik magától tovább.
2019. júl. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt is Te írtad, Kérdező? https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..

Azt kell mondjam, "A felhők fölött mindig süt a nap." Én a Te korodban évekig voltam munkanélküli, a családi hátteremet pedig le sem írom, milyen volt, mert hosszú lenne, mégis talpra álltam. Nem kellett hozzá agyturkász vagy dilidoki.

Ha bántalmazott, akkor egy hajad szálát nem érdemelte meg. Majdcsak találsz valaki olyat, aki megbecsül. Süt a nap, menj ki a parkba! Ilyen szép időben kár a szobában kuksolni.

2019. júl. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez nem az én kérdésem.
2019. júl. 2. 11:20
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg egy új, normálisabb partnert találni.
2019. júl. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mintha az olyan könnyű lenne.
2019. júl. 2. 11:32
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet folytatni képzeld. Igaz, nem kapcsolat, de bántalmazó családban nőttem fel, ennek ellenére akarok családot, és szerencsére találtam egy kedves férfit, akihez hozzámentem, most gyereket várok. Szeritnem hasonlóra hajaz mégis a kettőnk ügye. Én meg akarom magamnak mutatni, hogy hogyan kell tisztességesen, szeretettel felnevelni egy gyereket. Te pedig mutasd meg, hogy tudsz élni normálisan a rossz kapcsolatod után, erős vagy, szabad, és önálló. Legyél rá büszke, hogy ki tudtál mászni belőle, és építsd az életedet a romboló mondataid és a negativitásod nélkül. Amiket mondasz, azok mind mind rombolóak rád nézve, rombolod magad azzal, hogy nem könnyű másikat találni.

Igaz, hogy nem könnyű, de nem is lehetetlen! De te megragadtál a nem könnyűnél, és nem látsz az orrodnál tovább. Ha ezen nem változtatsz, akkor maradsz aki vagy: a múltban élő, picsogó, negatív nő, aki ugyebár épeszű pasinak biztosan nem kell!

2019. júl. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonymousreview60 ***** válasza:
83%

1. Ne akard a kutyaharapást szőrével gyógyítani! Azaz nem érdemes másik kapcsolattal elfelejteni próbálni.

2. Aki bántalmazó, az mindig az. Ne hidd, hogy előtted-utánad jobb partner volt/lesz. Ezzel ráadásul leértékeled magadat.

3. Végezd el a gyászmunkát, hogy az, valamint a sértettség, a bizalmatlanság ne a következőt terhelje! 5 hónap már szemmel látható. Ha megrekedtél, vedd igénybe pszichoterapeuta segítségét! Meggyorsítja a folyamatot. Pénzbe kerül, de az idő is az.

2019. júl. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

nem kell minden áron új kapcsolatba bonyolódni. próbáld a szabadidődet kizárólag magadra fordítani. ez az emberke valószínűleg mindenkivel ilyen. sajnos ezek ilyen pszichopata féleségek, nagyon manipulatívak és behízelgőek tudnak lenni. ha minden áron kapcsolatot akarsz, könnyebben behálóz egy ilyen. azért mert szerintem te áldozat típus vagy és az ilyen palik rátok vadásznak, egy erős, határozott nővel nem tudnak mit kezdeni, mert azok kiröhögik őket. mindegy, állj talpra, nem lesz semmi bajod. legyél erős és majd az is eljön akivel kölcsönösen szeretni és tisztelni fogjátok egymást.

38N

2019. júl. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az egyik válaszoló vagyok. Annyit mondanék még: olvasd el az Élet a passzív-agresszív férfival. Nagyon tanulságos, megmutatja hogyan éljük túl a testi-lelki bántalmazás nyomait.
2019. júl. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!