Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek erre rámegy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek erre rámegy a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

A párommal négy éve vagyunk együtt. A megismerkedésünkkor úgy éreztem végre megtaláltam a párom. Az első évben voltak kreatív randik vagy egyáltalán randik. Állandóan fáradt a munka miatt és zavarják a szürke hétköznapok de nincs kedve kirándulni, randizni, utazni,kimozdulni mert állítása szerint ő ezt nem szereti. Nem tudom mire vélni, hogy régen elmentünk ide-oda aztán mintha biztos lenne a kapcsolatunkban már nincs kedve ezekhez a dolgokhoz.

A másik része a dolognak, hogy nem szereti a gyakori érintést, az ölelés nem az ő szeretetnyelve viszont nekem az. Eleinte sem volt bújós de volt olyan ha én kezdeményeztem, hogy közölte hogy ezt ő nem szereti, ne csináljam.

Úgy érzem a közös program és az intimitás nélkül nem tartható fenn a kapcsolat, szerelem, szeretet hosszú távon. Nem változott, szóval nem arról van szó hogy már nem szeret és nincs kedve ezekhez.... eleinte se igazán volt. Elfogadtam hogy ilyen ember viszont félek, hogy hova vezet ez.

Szerintetek túlreagálom? Lehet hogy ellehetetleníti a kapcsolatot? Volt hasonló tapasztalatotok?


2019. júl. 2. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Nem akarok kegyetlen lenni, de ha egy férfi nem is szeret ölelgetni, az ölelést attól szereti akit szeret.

Én akkor nem bírtam már elviselni az exem közeledését, amikor már nem szerettem. És én is pont ilyen kifogásokat mondtam, mert nem akartam azzal megbántani, hogy már nem szeretem.

2019. júl. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Halmai Annamária ***** válasza:
100%
Szerintem itt Te hitted azt hogy megtaláltad életed párját, ő meg nem hitte ugyanezt, de úgy van vele, hogy jobbat úgyse nagyon találna, veled kényelmes, elvan, te valószínűleg nem fogod otthagyni, ezért ő nem fogja magát megerőltetni hogy kirándulgasson meg ilyesmi. Ideje átgondolnod a kapcsolatodat, az esélyeidet hogy találsz-e jobb pasit, stb.
2019. júl. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Előbb-utóbb rá. Igazság szerint nem évek után kellene ezen elgondolkodni, de ugye az első időkben lévő rózsaszín köd, a remény, hogy majd miattad megváltozik, elhomályosítja az emberek agyát.

A leírtak alapján te baromira nem találtad meg a hozzádillő embert. És nem fogadtad el, hogy ilyen, különben nem tetted volna fel ezt a kérdést.Ne áltasd magad.

2019. júl. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a testi érintés a szeretetnyelvem, szörnyen bújós vagyok. Az olyanoknak mint mi, azt tanácsolom, ne akarjanak kezdeni olyannal, aki elutasítja a testi közeledést, mert egy idő után elhanyagolva fogják magukat érezni, és ez nagyfokú önbizalomhiányt eredményez.
2019. júl. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

annyira átérzem, amit írtál...nálunk ugyanez van, csak ő csókolózni utál kb, sex közben sem szereti. én is tökre úgy érzem magam mint te, és már az önbizalmam is totál elmegy, mikor próbálkozok, de kb visszautasítanak.

ez szörnyű érzés és ennél te is többet érdemelsz.

szerintem te is úgy vagy, ahogy én. az agyad már tudja, mit kéne lépned csak még a színed reménykedik.

de ha fizikailag is kezded magad rosszul érezni, annyit semmi nem ér.

sajnos én is túlidealizáltam a kezdeti időket.

2019. júl. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!