Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Passzív agresszív típusok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív agresszív típusok hogyan kezelhetőek?

Figyelt kérdés
Lassan belátom hogy ilyen párt találtam. Igazából amikor nincs baj akkor tényleg nincs semmi baj. Azonban egy akármilyen problémán képes a párom napokig hozzám sem szólni. Kérdezem szépen, akárhogy azt mondja nincs baja de nem mondja és nem is szól hozzám rám sem néz. Már szerencsére ott tartok hogy nem érdekel már próbálom magam nem felidegesíteni, sokszor kivárom. Próbálom humorral oldani a helyzetet de nekem olyan érthetetlen ez a viselkedés. Mire jó ez ? Miért nem bírja kinyögni hogy mi a baja ? Már kicsit fáraszt engem. Hogy lehet az ilyen embereket kizökkenteni ? Vagy akár felbosszantani vagy megbékéltetni ?
2019. júl. 2. 13:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
56%
Én jobban bírom a passzívat mint az aktív agresszívet. Lehet gondolkodni mi baja, és van idő kitalálni, nem olyan mint mikor valaki azonnal ki akarja húzni és kiabál.
2019. júl. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy a másik út hogy fogom és otthagyom. De en úgy gondolom hogy mindenkinek van "defektje". Mit ér meg mi. Nyilván ezt majd nekem kell mérlegelni. Tudom hogy van más lehetőségem. De mindíg majd dobjunk ki valakit mert ezt vagy azt csinálja ? És ha csak kezelnem kellene tudni ? Nem hiszem hogy minden ilyen típusú ember egyedül van. Én már elváltam. Nem akarok évente más és más ffit a gyerekeimnek bemutatni. Valameddig tolerálni kell. Még megpróbálok...
2019. júl. 2. 16:28
 13/18 A kérdező kommentje:
Igazából az érdekel hogy az illetőben mi játszódik le...ha valaki ezteg tudná mondani
2019. júl. 2. 16:35
 14/18 anonim ***** válasza:
49%

A kommunikációs képességek ilyen mértékű hiánya és a gyakorlatilag nulla érzelmi intelligencia azért nem "kis defekt". Nem olyasmi mint hogy mit tudom én mondjuk nem rakja rá a kupakot a tejre vagy bemegy cipővel a szőnyegre.

És nem azért ilyen mert bármi is lejátszódik benne. Ugyan az van benne mint bármilyen más emberben ha sérelem éri, de neki nincsenek meg ahhoz a megfelelő képességei, hogy ezeket megértse és kommunikálni meg kezelni tudja.

2019. júl. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
36%

Nekem is bejön a passzív-agresszív személyiségtípus, sokkal jobb, mint a többi... másokkal más baj van, és nekem az gázabb. Én jól kijöttem a passzív-agresszív párommal, jó, néha haragudtam rá, mondjuk félévente egyszer volt gond, de amúgy nagyon megbízható és békés személyiségtípus.

(Ha nem értékeled, majd fogja más. :) )

2019. júl. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Durva, hogy ennyi ember szerint egészséges egy ilyen "kapcsolat". Az illető egy hisztis ovis szintjén van, képtelen a kommunikációra, érzelmileg nulla...és ezt idealizálják most felnőtt emberek. Beteges. Látszik, hogy a Szürke 50 árnyalatán nevelkedtetek. Kérdező, ez nem egy "apró jellemhiba", hanem egy olyan dolog, ami nem férhet bele egy egészséges kapcsolatba. Mérgezheted magad ilyen emberekkel egy darabig, csak nem tudom, mi értelme lenne.
2019. júl. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
15-ös, normális önértékeléssel rendelkező ember nem értékeli, hogy a párja képtelen felnőtt módon kezelni a konfliktusokat. Szomorú, ha azt gondolod, hogy ez a két típus létezik (agresszív, mindenért üvöltöző vadállat és a nagyra nőtt csecsemő, aki napokig nem szól hozzád és manipulál). Sokat elarul rólad és a kapcsolataidról az, amit most leírtál.
2019. júl. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Exem ilyen volt.. sajnos nem lehetett vele nyíltan megbeszélni semmit..mindig csak célozgatott, beszólogatott.. aztán a vélt vagy valós sérelmeket amiket összegyűjtött mind a nyakamba öntötte.. olyanokat is amiket már azt hittem megbeszéltünk..
2023. márc. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!