Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem beleszerettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem beleszerettem egy romalányba, fel merjem vállalni vagy nagyon kockázatos?

Figyelt kérdés

Sajnos van veszteni valóm, nős vagyok. A feleségemmel is minden rendben van,de már nem olyan mint a házasságunk elején. Teljesen más egy frissebb,fiatalabb lánnyal. 6 hónapja vagyok együtt egy 21 éves romalánnyal. Ő szeretné ha komolyabbra fordulna és felvállalnánk egymást. És is sokat töröm a fejem hogy hogyan lenne a legjobb, fel merjem-e vállani.


Az ismerősi, baráti köröm elítélne,a családom nem fogadná el,ez fix. Anyagilag is jórészt rám szorulna. Dolgozik, de gyári munkásként alig keres valamit, a szüleivel él. Neki is van 1 gyerek, nekem 2 kisfiam.


2019. júl. 2. 15:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Huzd le magad a wcn, oda valo vagy 🙋‍♀️

Remelem a gyerekeid negtudjak es egy eletre kiabrandulnak beloled.

2019. júl. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

"Teljesen más egy frissebb,fiatalabb lánnyal"

Szerinted őt nem unod majd meg?

Utána a családja lehet ki is nyír.


Mindenképp válj el, szegény feleségedre remélem rátalál a boldogság, nem egy ilyen önző, aki csak megcsalni tudja, ahelyett, hogy rég eléállt volna...

2019. júl. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Két gyerek, házasság, feleség...és lelépnél egy cigánylánnyal. Hagy gratuláljak ehhez a gerinctelen nyomorék szar senkiházi hozzáálláshoz.

A feleségednek mondd el, remélem abban a pillanatban kirakja a szűröd.

Igazi xarházi nyomorék vagy.

2019. júl. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem vállald a kockázatot és legyél vele együtt! A feleségednek legalább lesz esélye találni egy normális embert!
2019. júl. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

Minden rendben van a házassággal, csak veled nincs, mert képtelen vagy kordában tartani a kis p.csödet. Elárulom neked, hogy minden új kapcsolatban eljön az a pont, amikor már nem lesz olyan, mint az elején.


Van 2 gyereked (szerencsétlenek), te meg közben dugványozol egy tanulatlan cigánylányt, aki azért csesztet hogy felvállald, hogy neki ne kelljen dolgoznia, legyen egy barom aki eltartja.


Gusztustalan vagy, remélem a feleséged rájön és a gyerekeid egy életre megutálnak.

2019. júl. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Bírom a fiatalabb lánnyal jobb mi??Szegyenleted magad,főleg ha jo a feleseged,meg amúgy jol elvagytok.Sose jutna eszembe lecserlni az férjem egy fitalabbra..ez valami férfi fasz.ag.
2019. júl. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Ez vagy troll kerdes, vagy ritka egy barom vagy.
2019. júl. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Vadmalac73 válasza:
58%

Ne kavarj cigány csajjal.Ebbű baj lesz more.

Ezt is megunod egy idő után, aztán jön a szűk családi kör (45-50 fő) piros ladákkal,késekkel, szamurájkardokkal, "mostpedig eveszed az arankát te g *ci" felkiáltásokkal.

Akkor leszel igazán bajban. Szóval most dobd a cigó csajt, amíg még lehet.

2019. júl. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
32%
Persze nem az a probléma hogy csalód az asszonyt... nem áhhh a szüleid sem ezért akadnának ki hanem az a gond hogy ez a nő itt cigány... gratulálok a magyar ember újabb süllyedése...
2019. júl. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

Van ízlésed...Ja nem.

Már van egy pulya, csinálj neki még 3-t,aztán eléldegél az egész családja, meg a rokonság a segílyekbű', amit a rendesen dolgozó emberek fizetnek be az állami kasszába.

2019. júl. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!